Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 10:38. Дата останніх змін - 26-08-2026, 10:38

М'ясо

М'ясо... Державна закупівля - UA-2026-08-26-002234-a М'ясо від замовника КЗ Опорний заклад освіти "Червонослобідський ліцей" від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-002234-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-001444-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 10:38
по 29-08-2026, 10:28

Місце поставки (передачі) товару: Україна, Київська область, Бучанський район, село Червона Слобода, вулиця Лесі Українки, 52. Поставка товару здійснюється 1-2 рази на тиждень дрібними партіями (за узгодженим графіком) з 7:00 до 10:00 години ранку відповідно до поданих заявок Покупцем протягом строку постачання. Заявка включає інформацію про обсяг поставки партії товару по кожному найменуванню. Транспортування товару здійснюється транспортом Постачальника, в тому числі транспортом для перевезення даного типу продуктів харчування та продовольчої сировини з відповідним обладнанням (холодильне обладнання, стелажі, які можуть зніматися, піддони та інше), дозволеним Міністерством охорони здоров’я України в умовах, що забезпечують їх зберігання та запобігання забруднення, із дотриманням товарного сусідства. Товар постачається у відповідній тарі та/або упаковці, які забезпечують збереження якості товару. Приймання - передача Товару по кількості проводиться відповідно до товаросупровідних документів (видаткових накладних), по якості - документів, які засвідчують їх походження, якість та безпеку, згідно чинного законодавства України. Навантаження, транспортування, розвантаження та доставка товару у приміщення харчоблоку замовника здійснюється водієм або водієм-експедитором Постачальника, який привіз партію товару. Водій цього транспорту, а також особи, що супроводжують товари у дорозі і виконують вантажно-розвантажувальні роботи, повинні мати при собі особову медичну книжку з результатами проходження обов’язкових медичних оглядів та забезпечені санітарним одягом (халатом, рукавицями), для якого повинно бути відведено в автомашині спеціальне місце.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
327200
327 200 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КЗ Опорний заклад освіти "Червонослобідський ліцей"
ЄДРПОУ:25668348 Досьє YouControl
Контактна особа:Шульга Михайло Михайлович
Телефон:+380662949026
E-mail:Buhschool2021@ukr.net
Місцезнаходження:
08042, Україна, Київська область,село Червона Слобода, вулиця Лесі Українки, будинок 52
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Свинина

630
кілограм
08042 , Україна , Київська область , село Червона слобода , вулиця Лесі Українки, будинок 52 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Частинаошийоквід 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
Термічний станохолодженевід 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
Характеристики не суперечатьДСТУ 4590від 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Курятина

215
кілограм
08042 , Україна , Київська область , село Червона слобода , вулиця Лесі Українки, будинок 52 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Частинафілевід 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
Термічний станохолодженевід 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
Категоріяпершавід 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
Відповідність ДСТУ 3143ТакАктивна26-08-2026, 10:23
Наявність кістокНіАктивна26-08-2026, 10:23
З шкіроюНіАктивна26-08-2026, 10:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Курятина

300
кілограм
08042 , Україна , Київська область , село Червона слобода , вулиця Лесі Українки, будинок 52 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Частинастегновід 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
Термічний станохолодженевід 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
Відповідність ДСТУ 3143ТакАктивна26-08-2026, 10:23
Наявність кістокТакАктивна26-08-2026, 10:23
З шкіроюТакАктивна26-08-2026, 10:23
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Свинина

330
кілограм
08042 , Україна , Київська область , село Червона слобода , вулиця Лесі Українки, будинок 52 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Частиналопатка без кісткивід 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
Термічний станохолодженевід 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
Характеристики не суперечатьДСТУ 4590від 1 до 1Активна26-08-2026, 10:23
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 10:38:48
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 10:23:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за товар здійснюються на умовах відстрочки платежу протягом 30 робочих днів з дня поставки (передачі) товару, що підтверджується підписанням належно оформлених видаткових накладних.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          М'ясо

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 10:23:48
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 10:23:48
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 10:23:48
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 10:23:48
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 10:23:48
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ