Квадроцикли
Кваліфікація: UA-F-2026-04-17-000004 / на ProZorro
Період уточненьТриває з 17-04-2026, 11:05 по 02-05-2026, 00:00
Період подачі заявокТриває з 17-04-2026, 11:05 по 19-03-2029, 00:00
ID відбору: 3ac03818e5584fe8a6af566a566c3d08
Кваліфікація до каталогу
| Статус: | Активний |
| Класифікатор ДК021: | 34110000-1 : Легкові автомобілі |
| ЦЗО: | ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ “АГЕНЦІЯ ОБОРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ” |
| ЄДРПОУ: | 44725823 |
| Контактна особа: | Овсянніков Віталій |
| Телефон: | +380635975831 |
| E-mail: | v.ovsyannikov@dot.gov.ua |
| Місцезнаходження: | 04074, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Автозаводська будинок 2 |
відкрити всі
закрити всі
Дата оприлюднення:17-04-2026, 11:05
Звернення за роз’ясненнями:02-05-2026, 00:00
Кінцевий строк подачі заявок:19-03-2029, 00:00
Строк дії оголошення:18-04-2029, 00:00
Тип документа: Інші
| Файл | Стан | Дата та час | |
|---|---|---|---|
sign.p7s | Видалено | 17-04-26, 11:05:34 | |
Оголошення про проведення кваліфікації _Квадро.docx | Видалено | 17-04-26, 11:04:41 | |
Інформація про зміни в оголошенні.docx | Експортовано | 26-08-26, 15:06:52 | |
Оголошення_Квадро_нр.docx | Експортовано | 26-08-26, 15:06:51 | |
sign.p7s | Експортовано | 26-08-26, 15:07:09 |
Статус реєстру
Активний
Номер кваліфікованого списку постачальника
UA-2026-04-29-000001
Період дії реєстру
Від 29-04-26 - До 18-04-29
Дата оприлюднення
29-04-26
Назва організації
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ “АГЕНЦІЯ ОБОРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ”
Реєстр заявок та постачальників17