Закупівлю оголошено - 09-07-2024, 09:57. Дата останніх змін - 09-07-2024, 09:57

Хек с/м, тушка без голови, 300-500г; мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г

Закупівля: UA-2024-07-09-001395-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2024-07-09-001675-a
Триває
Завершився
з 09-07-2024, 09:57
по 12-07-2024, 09:52

Хек с/м, тушка без голови, 300-500г. Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г. Технічні вимоги до товару вказані в проекті договору (додаток № 2). Поставка товару здійснюється Постачальником за його рахунок згідно замовлення окремими (дрібними) партіями протягом 3 (трьох) днів з моменту отримання письмового (на електронну пошту) чи усного (телефоном) замовлення щотижня з 8:00 до 15:00 год. за адресою Замовника: 12724, Житомирська область, смт Довбиш, вул. Ломоносова, 22 (графік поставок та/або дні завозу товару можуть змінюватися Замовником враховуючи потреби закладу). Транспортування даного виду продукту має проводитися в автотранспорті з холодильним обладнанням. Постачальник зобов’язаний одночасно з товаром передати Замовнику документи, що стосуються товару та підлягають переданню разом із товаром відповідно до Договору та нормативно-правових актів: накладні, декларація виробника, тощо. Строк придатності товару на момент поставки на склад Замовника повинен становити не менше 80% від установленого підприємством-виробником товару. Строк поставки: до 31.12.2024 р. Тип оплати - післяоплата, розмір оплати - 100%, Період (днів) - 10 ( календарні). Замовник оплачує отриманий товар протягом 10 банківських днів з моменту отримання товару на підставі видаткових накладних. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок здійснюється впродовж 10 банківських днів з моменту отримання Замовником бюджетних асигнувань на здійснення закупівлі. У разі затримки бюджетного фінансування, зменшення обсягів закупівлі, зокрема, з урахуванням фактичного обсягу видатків Замовника та/або відсутності потреби у закупівлі до Замовника не застосовуються будь-які штрафні та оперативно-господарські санкції.

Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Хек с/м, тушка без голови, 300-500г, ДСТУ 4378