Період оскарження умов закупівлі - по 15-02-2026, 00:00
| Статус: | Торги відмінено |
| Бюджет: | 6 266 518 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Товари |
| Мінімальний крок аукціону: | 31 332,59 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Замовник: | КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МАРГАНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" |
| ЄДРПОУ: | 03340989 Досьє YouControl |
| Сайт: | https://mgvk.dp.ua/ |
| Контактна особа: | Генадій Рябоконь |
| Телефон: | +380507842848 |
| E-mail: | office@mgvk.dp.ua |
| Місцезнаходження: | 53400, Україна, Дніпропетровська область,м. Марганець, вул. Дніпровська, буд. 2-А |
4 |
Статус:
Виконано
Опис скасування закупівлі/лоту:
Уповноваженою особою було виявлено наступні порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель: 1.Відповідно до пп.12 п.47 Особливостей Переможець процедури закупівлі ТОВ « Гідрохім», у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, не надав замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту. 2. Порушені строки укладання договору з Переможцем
Причина скасування закупівлі/лоту:
Дата:
09-05-2026, 00:00
Період оскарження:
з 28-04-2026, 14:38 по 09-05-2026, 00:00
Документи:
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.