Період оскарження умов закупівлі - по 10-03-2026, 00:00
| Статус: | Завершена закупівля |
| Бюджет: | 350 128 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Послуги |
| Мінімальний крок аукціону: | 1 750,64 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Замовник: | Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області |
| ЄДРПОУ: | 04358477 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Шкаранда Любов Миколаївна |
| Телефон: | +380674348119 |
| E-mail: | bilogorod.rada@gmail.com |
| Місцезнаходження: | 08140, Україна, Київська область,Білогородка, вул.Володимирська, 33 |
1 |
Згідно з абзацом першим пункту 37 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), Замовник розглядає таку тендерну пропозицію відповідно до вимог статті 29 Закону (положення частин другої, п’ятої - дев’ятої, одинадцятої, дванадцятої, чотирнадцятої, шістнадцятої, абзаців другого і третього частини п’ятнадцятої статті 29 Закону не застосовуються) з урахуванням положень пункту 43 особливостей. Замовник розглядає найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі відповідно до цього пункту щодо її відповідності вимогам тендерної документації. Частино 10 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення. У зв’язку з потребою додаткового часу для розгляду документів тендерної пропозиції учасника «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОРПОРАЦІЯ "ДЕМОНТАЖНИК", поданої на участь у відкритих торгах з особливостями на закупівлю за предметом «Руйнування та знесення будівель і земляні роботи код ДК 021-2015 45110000-1 (Послуги з демонтажу зруйнованого будинку внаслідок військової агресії російської федерації за адресою: Бучанський район, Білогородська сільська громада, с. Гореничі, вулиця Київська, будинок №24)» виникла необхідність продовжити строк розгляду тендерної пропозиції учасника до 20 робочих днів.
Шановний учасник! Відповідно до статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» та пункту 37 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 року (надалі - Закон), замовником розглядається тендерна пропозиція учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОРПОРАЦІЯ "ДЕМОНТАЖНИК" (надалі – Учасник) подана на закупівлю за предметом «Руйнування та знесення будівель і земляні роботи код ДК 021-2015 45110000-1 (Послуги з демонтажу зруйнованого будинку внаслідок військової агресії російської федерації за адресою: Бучанський район, Білогородська сільська громада, с. Гореничі, вулиця Київська, будинок №24)», процедура закупівлі: відкриті торги, ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-05-014332-a. На виконання пункту 43 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, які затверджені Постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 року, замовник розміщує дане повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в електронній системі закупівель, а саме: В ході розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОРПОРАЦІЯ "ДЕМОНТАЖНИК" було встановлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, а саме: 1. Пунктом 1 Додатку 1 до тендерної документації передбачено, що учасник в складі пропозиції повинен надати довідку про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, необхідних для надання послуг/виконання робіт, визначено у технічних вимогах, із зазначенням найменування, кількості та правової підстави володіння / користування. Також пунктом 1 Додатку 1 передбачено, що для підтвердження наявності кожної одиниці машин та транспортних засобів, зазначених учасником в Довідці, учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати чинні документи, зокрема для машин та транспортних засобів, що орендовані/залучені учасником за договором надання послуг – договір оренди(послуг/тощо), а також свідоцтво про реєстрацію машини та/або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. В складі пропозиції учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОРПОРАЦІЯ "ДЕМОНТАЖНИК" надано довідку в якій вказана інформація про спеціалізований вантажний самоскид VOLVO FM 440, AI8828MA та спеціалізований вантажний самоскид VOLVO FM 12 AI6740HХ, які залучені на підставі договору № 19/02-26 від 19.02.2026 року, однак в наданому договорі відсутня інформація про залучення такої техніки. Таким чином в складі пропозиції не надано договір оренди(послуг/тощо), а також свідоцтво про реєстрацію машини та/або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на спеціалізований вантажний самоскид VOLVO FM 440, AI8828MA та спеціалізований вантажний самоскид VOLVO FM 12 AI6740HХ, що не відповідає вимогам встановленим в тендерній документації. 2. Пунктом 2 Додатку 1 до тендерної документації передбачено, що учасник в складі пропозиції повинен надати копію документу, що підтверджує наявність трудових відносин між спеціалістом (виконавцем) та учасником (надається щодо кожної зазначеної в довідці особи). В складі пропозиції учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОРПОРАЦІЯ "ДЕМОНТАЖНИК" надано копію наказу про призначення № 2-К від 06.11.2024 року про прийом на роботу Гошка Антона Олеговича на посаду демонтажника з 06.11.2026 року. Таким чином, станом на момент подання пропозиції учасником не підтверджено наявність в учасника демонтажника, що не відповідає вимогам встановленим в тендерній документації. 3. Пунктом 2 Додатку 1 до тендерної документації передбачено, що учасник має підтвердити, що весь зазначений у довідці персонал володіє знаннями з охорони праці та іншими необхідними навичками, а тому має підтвердити наявність документів, які підвтерджують проходження професійного навчання за наступними напрямами: - НПАОП 0.00-1.81-18; - НПАОП 0.00-1.15-07; - Загальний курс з ОП НПАОП 0.00-1.71-13; - НПАОП 0.00-1.75-15; - НПАОП 0.00-5.11-85; - ”Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів” (далі - ПТЕЕС), "Правил роздрібного ринку електричної енергії" (далі - ПРРЕЕ), "Правила улаштування електроустановок" з присвоєнням групи з електробезпеки не нижче ІІІ. - проходження навчання в профільній установі відповідно до освітньо-кваліфікаційних вимог Державного стандарту, з професії стропальник (не нижче ІІІ розряду); На підтвердження проходження відповідного навчання учасник надає копії посвідчень (свідоцтв) або копії протоколів (витягів з протоколів) про проходження зазначеного навчання. В складі пропозиції учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОРПОРАЦІЯ "ДЕМОНТАЖНИК" надано довідку в якій зазначена інформація про працівника Гошко Антон Олегович, однак в складі пропозиції не надано копії посвідчень (свідоцтв) або копії протоколів (витягів з протоколів) про проходження навчання з НПАОП 0.00-1.81-18 на даного працівника, що не відповідає вимогам встановленим в тендерній документації. На підставі вище викладеного пропонується розмістити повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОРПОРАЦІЯ "ДЕМОНТАЖНИК" шляхом надання в складі пропозиції: 1. Копії договору оренди(послуг/тощо), а також свідоцтво про реєстрацію машини та/або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на спеціалізований вантажний самоскид VOLVO FM 440, AI8828MA та спеціалізований вантажний самоскид VOLVO FM 12 AI6740HХ. 2. Копії документу, що підтверджує наявність трудових відносин між Гошко А.О. (виконавцем) та учасником. 3. Копій посвідчень (свідоцтв) або копій протоколів (витягів з протоколів) про проходження навчання з НПАОП 0.00-1.81-18 на працівника Гошко Антон Олегович; З огляду на викладене, учаснику пропонується виправити виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.