Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 11:20. Дата останніх змін - 28-08-2026, 11:21

Нерегулярні пасажирські перевезення (перевезення військовозобов'язаних та спортсменів до місця призначення та в зворотному напрямку)

Нерегулярні пасажирські перевезення (перевезення військовозобов'язаних та спортсменів до місця призначення та в зворотному напрямку)... Державна закупівля - UA-2026-08-28-002162-a Нерегулярні пасажирські перевезення (перевезення військовозобов'язаних та спортсменів до місця призначення та в зворотному напрямку) від замовника Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-002162-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-002330-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 11:20
по 02-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 11:20
по 05-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 07-09-2026, 14:32

Період оскарження умов закупівлі - по 02-09-2026, 00:00

Нерегулярні пасажирські перевезення (перевезення військовозобов'язаних та спортсменів до місця призначення та в зворотному напрямку) відповідно до заявок

Відкриті торги з особливостями
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
543000
543 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Замовник:Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради
ЄДРПОУ:23571604 Досьє YouControl
Контактна особа:Єрастова Уляна
Телефон:+380457930011139, +380509640059
E-mail:sport@slav.gov.ua
Місцезнаходження:
07101, Україна, Київська область,Славутич, Центральна площа, буд.7
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:42:06

      Електронні тендерні вимоги

      1. Наявність впливу на прийняття рішення замовника
      Застосовується до:
      Замовника
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
      Підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      2. Вчинення корупційних правопорушень
      Застосовується до:
      Переможця тендеру
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення; Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
      Юридичною особою підтверджується, що
      1 - Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      Фізичною особою підтверджується, що
      2 - Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      3. Вчинення економічних правопорушень
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Cуб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
      Підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      4. Вчинення кримінальних правопорушень
      Застосовується до:
      Переможця тендеру
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку
      Фізичною особою підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      Юридичною особою підтверджується, що
      2 - Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      5. Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
      Застосовується до:
      Замовника
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
      Підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      6. Порушення справи про банкрутство
      Застосовується до:
      Переможця тендеру
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура
      Підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      7. Наявність антикорупційної програми
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
      Резидентом підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми
      Статус: Архівована
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Дата архівування:
      Нерезидентом підтверджується, що
      2 - Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
      Статус: Архівована
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Дата архівування:
      8. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Учасник процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
      Підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      9. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
      Застосовується до:
      Переможця тендеру
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Cлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
      Фізичною особою підтверджується, що
      1 - Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      Юридичною особою підтверджується, що
      2 - Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      10. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
      Застосовується до:
      Переможця тендеру
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Учасник процедури закупівлі, що перебуває в обставинах, зазначених у частині другій цієї статті, може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі. Для цього учасник (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, учаснику не може бути відмовлено в участі в процедурі закупівлі
      При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договору про закупівлю, який було достроково розірвано через невиконання учасником своїх зобов’язань із застосуванням санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
      2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Документ
      11. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
      Резидентом підтверджується, що
      1 - У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Нерезидентом підтверджується, що
      2 - Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      12. Інформування про субпідрядників/співвиконавців
      Застосовується до:
      Переможця тендеру
      Стосується:
      Учасника процедури
      Законодавство:
      Детальний опис:
      У разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 цього Закону, замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій цієї статті
      При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
      1 - Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Заява
      Документальне підтвердження , Довідка в довільній формі
      При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
      2 - Субʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:54
      Способи підтвердження:
      Заява
      Документальне підтвердження , Довідка в довільній формі
      1. Мова (мови) тендерної пропозиції
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо
      Підтверджується, що
      1 - Мова тендерної пропозиції : Українська
      Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, адреси мережі «Інтернет», адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд, в тому числі якщо такі документи надані іноземною мовою без перекладу. У випадку надання учасником на підтвердження однієї вимоги кількох документів, викладених різними мовами та за умови, що хоча б один з наданих документів відповідає встановленій вимозі, в тому числі щодо мови, замовник не розглядає інший(і) документ(и), що учасник надав додатково на підтвердження цієї вимоги, навіть якщо інший документ викладений іноземною мовою без перекладу).
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:31:55
      2. Строк дії тендерної пропозиції
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
      Підтверджується, що
      1 - Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
      90
      Пошук... день
      день
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:39:15
      Способи підтвердження:
      Заява
      Документальне підтвердження , Довідка в довільній формі
      1. Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Лоту Лот № 1 Перевезення військовозобов’язаних до місця призначення та в зворотному напрямку.
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців
      Підтверджується, що
      1 - Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
      Для участі у процедурі закупівлі учасник повинен мати в наявності відповідний автопарк, обладнання, матеріально-технічну базу та технології. На підтвердження наявності відповідного автопарку, обладнання, матеріально-технічної бази та технологій учасник процедури закупівлі має надати довідку за формою 1 з характеристикою автопарку,переліком автотранспорту, що буде використовуватись для надання послуг. Для підтвердження наявності відповідного автопарку, обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, зазначених в довідці, учасник має надати документи, що свідчать про правові підстави володіння та / або користування цим автопарком, обладнанням, матеріально-технічною базою та технологіями (документи на право власності договори оренди договори суборенди, договори про надання послуг тощо).
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:35:58
      Способи підтвердження:
      Документ
      Документальне підтвердження , Довідка в довільній формі
      2. Наявність працівників відповідної кваліфікації
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Лоту Лот № 1 Перевезення військовозобов’язаних до місця призначення та в зворотному напрямку.
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців
      Підтверджується, що
      1 - Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід
      Для участі у процедурі закупівлі учасник повинен мати працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід в нерегулярних перевезеннях пасажирів автотранспортом. На підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід учасник процедури закупівлі має надати довідку за формою 2. Для підтвердження інформації наведеної у довідці учасник має надати документи, що свідчать про наявність у працівників кваліфікації, знань та досвіду, відповідно до вищевказаних вимог цього пункту.
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:36:58
      Способи підтвердження:
      Документ
      Документальне підтвердження , Довідка в довільній формі
      3. Наявність досвіду виконання аналогічного договору
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Лоту Лот № 1 Перевезення військовозобов’язаних до місця призначення та в зворотному напрямку.
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
      Підтверджується, що
      1 - Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
      На підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) учасник процедури закупівлі має надати довідку за формою 3, із зазначенням в ній не менше одного такого договору за період 2025 року. Для підтвердження інформації, наведеної у довідці учасник має надати копію аналогічного договору з усіма додатками до нього та копію документу(ів), що підтверджують його виконання. Аналогічним вважається виконаний в повному обсязі договір надання послуг, що є предметом даної закупівлі, в якому учасник виступає Виконавцем.
      Статус: Активна
      Дата створення: 28-08-2026, 10:37:53
      Способи підтвердження:
      Документ
      Документальне підтвердження , Довідка в довільній формі
      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ