Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:01. Дата останніх змін - 04-09-2026, 10:04

Комплекс інженерно-технічної підтримки та ремонту електро-радіообладднання (МКІТР-20)

Комплекс інженерно-технічної підтримки та ремонту електро-радіообладднання (МКІТР-20)... Державна закупівля - UA-2026-09-04-001885-a Комплекс інженерно-технічної підтримки та ремонту електро-радіообладднання (МКІТР-20) від замовника Військова частина А3269 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-001885-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:01
по 10-09-2026, 10:06
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 10:06
по 15-09-2026, 10:06
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 16-09-2026, 15:44

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
3000000
3 000 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:30 000 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А3269
ЄДРПОУ:26621254 Досьє YouControl
Контактна особа:Погорєлов Олександр Володимирович
Телефон:+380687284130
E-mail:o.pohorielov@army.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Одеська область,Балта,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Комплекс інженерно-технічної п ...
3 000 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 16-09-2026, 15:44
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Контейнер герметичний, утеплений:

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Інвертор гібридний SUN-12K-SG02LP1-EU-AM, 12кВт, 1ф

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Акамуляторна батерея SE-G5.1 Pro-B Deye (LiFePO4, 51.2 V,100 Ah, 5.12 кВт год

6
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Перетворювач DC-DC 1500 Bт, 50 А

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Генератор інверторний

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Кондиціонер інверторний

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Система подачі стисненого повітря

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Стелажі для обладнання

2
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Столи збирача з місцем кріплення інструменту

7
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Стілець робочий

7
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Холодильник

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Мікрохвильовка

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Старлінк

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Підлоговий люк

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Опалювач салону

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Розведення Інтернету на 7 робочих місць

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Світлодіодна USB LED лампа на магніті, 3 режими яскравості, 32 см

8
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Килимок для паяння силіконовий термостійкий 45х30 см з магнітними осередками

8
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Лабораторний блок живлення GVDA GD-A3010 (30V 10A)

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Hantek 2D72, портативний осцилограф 2 х 70 МГц, +DMM, +AWG

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Аналізатор спектру TinySA Basic 2.8

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Акумуляторна викрутка (електровикрутка) Xiaomi MiJia Electric Screwdriver 24 в 1

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Електровикрутка акумуляторна MINIWARE ES15S

2
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Бокорізи з функцією зняття ізоляції 140 мм Yato

8
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
25

Пінцети для паяння — набір 5 шт

8
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
26

Довгогубці прямі, 160 мм

8
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
27

Довгогубці вигнуті, 160 мм

8
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
28

Мікропальник 12 мл

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
29

Очищувач ізопропіловий Isopropanol 400 мл, спрей

10
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
30

Лак для друкованих плат Plastik 70

10
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
31

Loctite 243 (Локтайт 243), фіксатор різьби середньої міцності

5
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
32

Мікс-набір гайок та гвинтів M2, M3, 400 шт

20
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
33

Силіконовий дріт червоний 12 AWG, 1 м

20
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
34

Провід силіконовий 14 AWG, 2.07 кв. мм, 400x0.08, чорний, 50 м

2
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
35

Провід силіконовий 18 AWG, 0.75 кв. мм, 150x0.08, чорний, 100 м

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
36

Кабель 24 AWG у силіконовій ізоляції, 50 см

100
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
37

Провід монтажний 26 AWG супергнучкий силіконовий

100
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
38

Провід монтажний 28 AWG супергнучкий силіконовий

100
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
39

Роз'єм XT60 (пара — тато + мама):

50
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
40

Роз'єм живлення XT30, 2 pin (комплект тато + мама)

50
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
41

Кабель з роз'ємом 2–6 пін Micro JST-SH1.0/1.25, в асортименті

100
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
42

Зарядний пристрій HOTA D6 Pro Dual 325W 15A 1-6S LiPo AC/DC

8
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
43

Супутниковий модем Starlink Gen 3 [REV 4]

2
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
44

Паяльна станція 3 в 1 YIHUA

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
45

Відеомікроскоп SIGETA Fair 10x-800x 4.3" LCD

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
46

Цифровий осцилограф SIGLENT SDS1052DL+:

2
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
47

USB-програматор Xgecu T48 TL866 3G та адаптери 37в1, 120 МГц

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
48

Клейовий пістолет BOSCH PKP 18 E

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
49

Третя рука для паяння

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
50

Компресор безмасляний поршневий Aircraft Mobilboy 185

2
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
51

Набір двосторонніх металевих лопаток Aida AD-i5 3 in 1 для розбирання корпусів

8
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
52

Скальпель

10
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
53

Генератор дизельний Konner&Sohnen 8100HDE-1/3 ATSR

1
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
54

Акумуляторна шліфувально-гравіювальна машина Dnipro-M CGM-36 + швидкий магнітний кабель Type-C (1.5 м)

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
55

Набір напилків і надфілів різнопрофільних, 17 предметів, Scheppach SCH-5056W

8
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
56

Олововідсмоктувач електричний вакуумний, екстрактор припою й олова, 30 Вт

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
57

FNIRSI SWM-10, акумуляторний апарат точкового зварювання

4
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
58

Ультразвукова ванна BAKU BK-9050

3
штука
Україна Харківська область
по 25-11-2026
34220000-5
Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:04:15
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:01:05
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:01:05
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ