Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 20:06. Дата останніх змін - 03-09-2026, 20:06

Шини для вантажних автомобілів

Шини для вантажних автомобілів... Державна закупівля - UA-c430f0ae20be4a729c55ce9634678693 Шини для вантажних автомобілів від замовника Військова частина А5000 від 03.09.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-014779-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 20:06
по 08-09-2026, 04:00

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2022 р. №178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану» до припинення чи скасування воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, операції з постачання товарів - автомобільних шин, визначених нормативними та технічними документами для транспортних засобів (зокрема спеціальних, спеціалізованих транспортних засобів) Збройним Силам, військовим частинам та підрозділам для потреб забезпечення національної безпеки та оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
213000
213 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Військова частина А5000
ЄДРПОУ:26640004 Досьє YouControl
Контактна особа:Стрєлюхін Олександр
Телефон:380508221436
E-mail:iskander240984@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шини для вантажних автомобілів та автобусів

15
штука
Україна , Харківська область ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Рівень зовнішнього шумуBвід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Економічність витрати пальногоDвід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Вісьрульовавід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Сезонністьвсесезоннавід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
БрендTRIANGLEвід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Індекс швидкості (SI2)Lвід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Індекс навантаження (LI2)135/133від 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Клас шиниC3від 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Зчеплення на мокрих дорогахBвід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Показник зовнішнього рівня шуму, дБвід 73 до 73децибелАктивна03-09-2026, 20:04
Наявність камериТак, НіАктивна03-09-2026, 20:04
Профільвід 75 до 75відсотокАктивна03-09-2026, 20:04
Діаметрвід 17.5 до 17.5дюймАктивна03-09-2026, 20:04
Норма кількості шаріввід 16 до 16одиницяАктивна03-09-2026, 20:04
Наявність обідной стрічкиТак, НіАктивна03-09-2026, 20:04
Ширина профілю, дюйм/ммвід 215.0 до 215.0одиницяАктивна03-09-2026, 20:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шини для вантажних автомобілів та автобусів

10
штука
Україна , Харківська область ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вісьведучавід 1Активна03-09-2026, 20:04
Сезонністьвсесезоннавід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
БрендFIREMAXвід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Індекс швидкості (SI2)Lвід 1Активна03-09-2026, 20:04
Індекс навантаження (LI2)152/149від 1Активна03-09-2026, 20:04
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Профільвід 80 до 80відсотокАктивна03-09-2026, 20:04
Діаметрвід 22.5 до 22.5дюймАктивна03-09-2026, 20:04
Норма кількості шаріввід 18 до 18одиницяАктивна03-09-2026, 20:04
Ширина профілю, дюйм/ммвід 295.0 до 295.0одиницяАктивна03-09-2026, 20:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шини для вантажних автомобілів та автобусів

4
штука
Україна , Харківська область ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вісьрульовавід 1Активна03-09-2026, 20:04
Сезонністьвсесезоннавід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
БрендFIREMAXвід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Індекс швидкості (SI2)Lвід 1Активна03-09-2026, 20:04
Індекс навантаження (LI2)152/149від 1Активна03-09-2026, 20:04
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна03-09-2026, 20:04
Профільвід 80 до 80відсотокАктивна03-09-2026, 20:04
Діаметрвід 22.5 до 22.5дюймАктивна03-09-2026, 20:04
Норма кількості шаріввід 18 до 18одиницяАктивна03-09-2026, 20:04
Ширина профілю, дюйм/ммвід 295.0 до 295.0одиницяАктивна03-09-2026, 20:04
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 20:06:31
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 20:05:21
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за товар здійснюється покупцем відповідно до ч. 1 ст. 49 Бюджетного кодексу України – лише за фактично отриманий товар протягом 20 (двадцяти) робочих днів, на підставі належним чином оформлених документів продавця (рахунків-фактур, видаткових накладних тощо) при наявності бюджетних призначень ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка відповідно до заявки замовника до 30.09.2026

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 20:05:31
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 20:05:31
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 20:05:31
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 20:05:31
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 03-09-2026, 20:05:31
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ