Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 12:38. Дата останніх змін - 03-09-2026, 12:45

Автомобільні запчастини

Автомобільні запчастини... Державна закупівля - UA-2026-09-03-006297-a Автомобільні запчастини від замовника Військова частина А5032 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-006297-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 12:38
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 00:00
по 12-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 11:25

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
26946
26 946 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:134,73 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А5032
ЄДРПОУ:26640398 Досьє YouControl
Контактна особа:Знайда Денис Володимирович
Телефон:380671188834
E-mail:denniss200381@gmail.com
Місцезнаходження:
54005, Україна, Миколаївська область,Миколаїв, UA48060150010035747
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Автомобільні запчастини
26 946 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 11:25
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шланг гальмівний передній МАЗ L=500мм (довгий) RIDER, (каталожний номер: 500-3506060-В2)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шланг гальмівний передній МАЗ L=345мм (короткий) S.I.L.A., (каталожний номер: 515Б-3506210-01)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шланг гальмівний МАЗ L=960мм (на клапан зчеплення) MAZ, (каталожний номер: 9396-3012056)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Рульова тяга продольна (L=700) МАЗ, (каталожний номер: 4370-3003010-010)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Маховик в зборі КамАЗ, (каталожний номер: 740-1005115-94)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Ремкомплект двигуна КамАЗ, (каталожний номер: 740-1003213-20)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Регулятор тиску КамАЗ, (каталожний номер: 100-3512010)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Кран гальмівний двосекційний КамАЗ, (каталожний номер: 100-3514008)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Клапан прискорювальний КамАЗ, (каталожний номер: 100-3518010)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Механізм перемикання дільника КамАЗ, (каталожний номер: 15-1771010)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Кран управління дільником з тросом КамАЗ, (каталожний номер: 15-1772132)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Корпус перемикання крана керування дільником в зборі КамАЗ, (каталожний номер: 15-1772190)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Пневмогідропідсилювач КамАЗ, (каталожний номер: 5320-1609510)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Прокладка коллектора впуску КамАЗ, (каталожний номер: 740-1115026)

8
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Прокладка коллектора випуску КамАЗ, (каталожний номер: 740-1008050)

8
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Прокладка патрубка колектора випускного КамАЗ, (каталожний номер: 7403-1008064)

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Колодки гальмівні передні RIDER, (каталожний номер: 3302350180001)

2
комплект
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Колодки гальмівні задні, барабанні RIDER, (каталожний номер: 33023502090)

2
комплект
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:45:07
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:43:34
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 12:43:34
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ