Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:11. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:12

Автомобільний кран вантажопідйомністю 25 тон (3 лоти). Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби.

Автомобільний кран вантажопідйомністю 25 тон (3 лоти). Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби. ... Державна закупівля - UA-2026-09-02-011570-a Автомобільний кран вантажопідйомністю 25 тон (3 лоти). Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби. від замовника ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ “АГЕНЦІЯ ОБОРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ” від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-011570-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:11
по 08-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 00:01
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 11:24

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
165760008
165 760 008 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ “АГЕНЦІЯ ОБОРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ”
ЄДРПОУ:44725823 Досьє YouControl
Контактна особа:Дмитренко Олена
Телефон:0938218679
E-mail:official@dot.gov.ua
Місцезнаходження:
04074, Україна, м. Київ,місто Київ, вул. Автозаводська, 2
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:12:01
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:11:23
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:11:24
              Тип документа: Критерії прийнятності
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Критерії прийнятності
                публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:11:21
                Критерії прийнятності
                публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:11:20
                Критерії прийнятності
                публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:11:22
                  Тип документа: Тендерна документація
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Тендерна документація
                    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:11:19
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ