Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 09:51. Дата останніх змін - 02-09-2026, 09:51

Автомобільні шини 365/85R20 та 365/80R20

Автомобільні шини 365/85R20 та 365/80R20... Державна закупівля - UA-2026-09-02-001408-a Автомобільні шини 365/85R20 та 365/80R20 від замовника 11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-001408-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-001584-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 09:51
по 07-09-2026, 10:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
150851.2
150 851,20 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:38043077 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Шуманська
Телефон:+380506114394
E-mail:o.shumanska@dsns.gov.ua
Місцезнаходження:
07270, Україна, Київська область,Іванківський р-н, м. Чорнобиль
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шини для вантажних автомобілів та автобусів

4
штука
07270 , Україна , Київська область , Чорнобиль , Кірова, 40 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTRIANGLEвід 1 до 1Активна02-09-2026, 09:50
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 09:50
Вісьуніверсальнавід 1Активна02-09-2026, 09:50
Сезонністьвсесезоннавід 1 до 1Активна02-09-2026, 09:50
МаркуванняM+Sвід 1 до 1Активна02-09-2026, 09:50
Індекс швидкості (SI2)Gвід 1Активна02-09-2026, 09:50
Індекс навантаження (LI2)164від 1Активна02-09-2026, 09:50
Ширина профілю, дюйм/ммвід 365.0 до 365.0одиницяАктивна02-09-2026, 09:50
Діаметрвід 20.0 до 20.0дюймАктивна02-09-2026, 09:50
Профільвід 85 до 85відсотокАктивна02-09-2026, 09:50
Норма кількості шаріввід 20 до 20одиницяАктивна02-09-2026, 09:50
Наявність камериНіАктивна02-09-2026, 09:50
Наявність обідной стрічкиНіАктивна02-09-2026, 09:50
Шина з регульованим тискомНіАктивна02-09-2026, 09:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шини для вантажних автомобілів та автобусів

4
штука
07270 , Україна , Київська область , Чорнобиль , Кірова, 40 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSNAGAвід 1 до 1Активна02-09-2026, 09:50
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 09:50
Вісьуніверсальнавід 1Активна02-09-2026, 09:50
Сезонністьвсесезоннавід 1 до 1Активна02-09-2026, 09:50
Індекс швидкості (SI2)Kвід 1Активна02-09-2026, 09:50
Клас шиниC3від 1 до 1Активна02-09-2026, 09:50
Індекс навантаження (LI2)152від 1Активна02-09-2026, 09:50
Ширина профілю, дюйм/ммвід 365.0 до 365.0одиницяАктивна02-09-2026, 09:50
Діаметрвід 20.0 до 20.0дюймАктивна02-09-2026, 09:50
Профільвід 80 до 80відсотокАктивна02-09-2026, 09:50
Наявність камериНіАктивна02-09-2026, 09:50
Наявність обідной стрічкиНіАктивна02-09-2026, 09:50
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:51:23
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:50:47
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 09:50:47
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 09:50:47
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 09:50:47
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 09:50:47
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 09:50:47
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ