Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 15:50. Дата останніх змін - 01-09-2026, 16:45

Запчастини для автофургона Volkswagen Transporter

Запчастини для автофургона Volkswagen Transporter ... Державна закупівля - UA-2026-09-01-009027-a Запчастини для автофургона Volkswagen Transporter від замовника Військова частина А0593 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-009027-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:50
по 05-09-2026, 15:47
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 15:47
по 10-09-2026, 15:48
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 12:55

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
77897.28
77 897,28 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:389,49 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А0593
ЄДРПОУ:08202683 Досьє YouControl
Сайт:http://zakupki.prom.ua
Контактна особа:Юрій Карандиш
Телефон:+380663852228
E-mail:ro_a0593@ps.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
53221, Україна, Дніпропетровська область,місто Нікополь, вулиця Жуковського 100а
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Запчастини для легкового автом ...
77 897,28 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 12:55
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Комплект ГРМ 1302800Q1F

1
комплект
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Помпа водяна INA 538 0881 10

1
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Термостат системи охолодження в корпусі TI21981 Mahle/Behr

1
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ремінь приводу генератора та вентилятора INA FB 7PK1666

1
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ролик обвідний ремня генератора INA 5320534 10

1
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Ремінь компресора FB 5PK853

1
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Натяжний ролик генератора T38311

1
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Передні гальмівні колодки 0 986 424 837

1
комплект
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Маточина переднього колеса H11088BTA

2
комплект
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Амортизатор передній E6110-4KK3B

2
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Амортизатор задній 19289007 Bilstein

2
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Подушка амортизатора Febi 107281

2
комплект
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Стійка стабілізатора передня права SLN800R 555

1
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Стійка стабілізатора передня ліва SLN800L 555

1
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Стойка стабілізатора заднього TC8372 Delphi

2
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Комплект втулок стабілізатора переднього TD2056W Delphi

1
комплект
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Втулка заднього стабілізатора J71080YMT

2
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Опора кульова верхня SB4981 555

2
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Опора кульова нижня SBN252 555

2
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Наконечник рульовий правий 41147 Sidem

1
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Наконечник рульовий лівий 41146 Sidem

1
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Передня пружина підвіски 4062092 Lesjofors

2
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Пружина підвіски задня 4262075 Lesjofors

2
штука
Україна Дніпропетровська область
по 25-12-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:45:27
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:50:10
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:50:10

              Електронні тендерні вимоги

              1. Наявність впливу на прийняття рішення замовника
              Застосовується до:
              Замовника
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
              Підтверджується, що
              1 - Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              2. Вчинення корупційних правопорушень
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення; Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
              Юридичною особою підтверджується, що
              1 - Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              Фізичною особою підтверджується, що
              2 - Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              3. Вчинення економічних правопорушень
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Cуб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
              Підтверджується, що
              1 - Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              4. Вчинення кримінальних правопорушень
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку
              Фізичною особою підтверджується, що
              1 - Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              Юридичною особою підтверджується, що
              2 - Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              5. Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
              Застосовується до:
              Замовника
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
              Підтверджується, що
              1 - Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              6. Порушення справи про банкрутство
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура
              Підтверджується, що
              1 - Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              7. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Учасник процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
              Підтверджується, що
              1 - Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              8. Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Cлужбова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
              Фізичною особою підтверджується, що
              1 - Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              Юридичною особою підтверджується, що
              2 - Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              9. Наявність заборгованості зі сплати податків і зборів
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
              При відсутності заборгованості підтверджується, що
              1 - Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              При наявності заборгованності підтверджується, що
              2 - Учасник процедури закупівлі здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              Характер та причина існуючої заборгованості
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Сума існуючої заборгованості, грн.
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              10. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків - протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Учасник процедури закупівлі, що перебуває в обставинах, зазначених у частині другій цієї статті, може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі. Для цього учасник (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, учаснику не може бути відмовлено в участі в процедурі закупівлі
              При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
              1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
              2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Способи підтвердження:
              Документ
              11. Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
              Резидентом підтверджується, що
              1 - У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              Нерезидентом підтверджується, що
              2 - Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              1. Строк дії тендерної пропозиції
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
              Підтверджується, що
              1 - Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
              90
              Пошук... день
              день
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              2. Мова (мови) тендерної пропозиції
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо
              Підтверджується, що
              1 - Мова тендерної пропозиції : Українська
              Статус: Архівована
              Дата створення: 01-09-2026, 15:50:09
              Дата архівування:
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ