Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 14:40. Дата останніх змін - 01-09-2026, 14:40

Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE VERSO 1.5 D, 6 М/Т, Combi

Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE VERSO 1.5 D, 6 М/Т, Combi... Державна закупівля - UA-2026-09-01-006980-a Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE VERSO 1.5 D, 6 М/Т, Combi від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3159 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-006980-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 14:40
по 05-09-2026, 11:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 11:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 12:24

Автомобіль повинен бути обладнанний збройовим сейфом для однієї одиниці зброї встановлений у багажне відділення.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1143627
1 143 627 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:5 718,14 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3159 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:45928368 Досьє YouControl
Контактна особа:Артем Каськов
Телефон:380685777048
E-mail:kaskovartem7@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Автомобіль спеціалізованого пр ...
1 143 627 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 12:24
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Автомобіль спеціалізованого призначення на базі TOYOTA PROACE VERSO 1.5 D, 6 М/Т, Combi

1
штука
Україна Київська область
по 10-11-2026
34110000-1
Легкові автомобілі


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:40:27
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:40:22
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:40:22
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:40:22
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:40:22
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:40:22
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:40:22
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:40:22
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:40:22
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ