Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 13:53. Дата останніх змін - 01-09-2026, 13:53

Шини для вантажних автомобілів та автобусів

Шини для вантажних автомобілів та автобусів... Державна закупівля - UA-2026-09-01-005814-a Шини для вантажних автомобілів та автобусів від замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-005814-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-006921-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 13:53
по 07-09-2026, 09:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
255420.32
255 420,32 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області
ЄДРПОУ:08588725 Досьє YouControl
Контактна особа:Ірина Мєшкова
Телефон:+380971752316
E-mail:i.mieshkova@dsns.gov.ua
Місцезнаходження:
76006, Україна, Івано-Франківська область,м. Івано-Франківськ, вул. Богдана Хмельницького, 92а
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шини для вантажних автомобілів та автобусів

4
штука
76006 , Україна , Івано-Франківська область , м. Івано-Франківськ , вул. Богдана Хмельницького, 92 А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендPETLASвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
ТипD-діагональнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс швидкості (SI2)Fвід 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс навантаження (LI2)132від 1Активна01-09-2026, 13:51
Ширина профілю, дюйм/ммвід 12.5 до 12.5одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Діаметрвід 20.0 до 20.0дюймАктивна01-09-2026, 13:51
Норма кількості шаріввід 12 до 12одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шини для вантажних автомобілів та автобусів

6
штука
76006 , Україна , Івано-Франківська область , м. Івано-Франківськ , вул. Богдана Хмельницького, 92 А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSPORTRAKвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Вісьуніверсальнавід 1Активна01-09-2026, 13:51
Сезонністьвсесезоннавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс швидкості (SI2)Lвід 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс навантаження (LI2)136/134від 1Активна01-09-2026, 13:51
Ширина профілю, дюйм/ммвід 9.0 до 9.0одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Діаметрвід 22.5 до 22.5дюймАктивна01-09-2026, 13:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шини для легкових автомобілів

4
штука
76006 , Україна , Івано-Франківська область , м. Івано-Франківськ , вул. Богдана Хмельницького, 92 А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендLAUFENNвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Сезонністьзимовавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс швидкості (SI2)Tвід 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс навантаження (LI2)107/105від 1Активна01-09-2026, 13:51
Клас шиниC2від 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Економічність витрати пальногоDвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Зчеплення на мокрих дорогахCвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Рівень зовнішнього шумуBвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Шипибез шипіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
МаркуванняM+S, 3PMSFвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Тип посиленняCвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Ширина профілю, дюйм/ммвід 205.0 до 205.0одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Діаметрвід 16.0 до 16.0дюймАктивна01-09-2026, 13:51
Висота профілювід 65 до 65відсотокАктивна01-09-2026, 13:51
Показник зовнішнього рівня шуму, дБвід 72 до 72децибелАктивна01-09-2026, 13:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Шини для легкових автомобілів

4
штука
76006 , Україна , Івано-Франківська область , м. Івано-Франківськ , вул. Богдана Хмельницького, 92 А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендLASSAвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Сезонністьзимовавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс швидкості (SI2)Rвід 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс навантаження (LI2)113/111від 1Активна01-09-2026, 13:51
Клас шиниC2від 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Шипибез шипіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Ширина профілю, дюйм/ммвід 205.0 до 205.0одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Діаметрвід 16.0 до 16.0дюймАктивна01-09-2026, 13:51
Висота профілювід 75 до 75відсотокАктивна01-09-2026, 13:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Шини для легкових автомобілів

8
штука
76006 , Україна , Івано-Франківська область , м. Івано-Франківськ , вул. Богдана Хмельницького, 92 А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендNEXENвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Сезонністьзимовавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс швидкості (SI2)Tвід 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс навантаження (LI2)106від 1Активна01-09-2026, 13:51
Клас шиниC1від 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Шипибез шипіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Ширина профілю, дюйм/ммвід 235.0 до 235.0одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Діаметрвід 16.0 до 16.0дюймАктивна01-09-2026, 13:51
Висота профілювід 70 до 70відсотокАктивна01-09-2026, 13:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Шини для легкових автомобілів

4
штука
76006 , Україна , Івано-Франківська область , м. Івано-Франківськ , вул. Богдана Хмельницького, 92 А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендLAUFENNвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Сезонністьзимовавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс швидкості (SI2)Hвід 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс навантаження (LI2)98від 1Активна01-09-2026, 13:51
Клас шиниC1від 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Економічність витрати пальногоCвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Зчеплення на мокрих дорогахCвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Рівень зовнішнього шумуBвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Шипибез шипіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
МаркуванняM+S, 3PMSFвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Ширина профілю, дюйм/ммвід 215.0 до 215.0одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Діаметрвід 16.0 до 16.0дюймАктивна01-09-2026, 13:51
Висота профілювід 65 до 65відсотокАктивна01-09-2026, 13:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Шини для легкових автомобілів

4
штука
76006 , Україна , Івано-Франківська область , м. Івано-Франківськ , вул. Богдана Хмельницького, 92 А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендLASSAвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Сезонністьзимовавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс швидкості (SI2)Nвід 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс навантаження (LI2)121/119від 1Активна01-09-2026, 13:51
Клас шиниC2від 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Шипибез шипіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
МаркуванняM+S, 3PMSFвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Тип посиленняCвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Ширина профілю, дюйм/ммвід 235.0 до 235.0одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Діаметрвід 16.0 до 16.0дюймАктивна01-09-2026, 13:51
Висота профілювід 65 до 65відсотокАктивна01-09-2026, 13:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Шини для легкових автомобілів

4
штука
76006 , Україна , Івано-Франківська область , м. Івано-Франківськ , вул. Богдана Хмельницького, 92 А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендPETLASвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Сезонністьзимовавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс швидкості (SI2)Tвід 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс навантаження (LI2)100від 1Активна01-09-2026, 13:51
Клас шиниC1від 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Економічність витрати пальногоCвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Зчеплення на мокрих дорогахCвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Рівень зовнішнього шумуBвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Шипибез шипіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
МаркуванняM+S, 3PMSFвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Тип посиленняXLвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Ширина профілю, дюйм/ммвід 215.0 до 215.0одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Діаметрвід 17.0 до 17.0дюймАктивна01-09-2026, 13:51
Висота профілювід 60 до 60відсотокАктивна01-09-2026, 13:51
Показник зовнішнього рівня шуму, дБвід 72 до 72децибелАктивна01-09-2026, 13:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Шини для вантажних автомобілів та автобусів

2
штука
76006 , Україна , Івано-Франківська область , м. Івано-Франківськ , вул. Богдана Хмельницького, 92 А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендCOMPASALвід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
ТипR-радіальнавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Вісьрульовавід 1Активна01-09-2026, 13:51
Сезонністьвсесезоннавід 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс швидкості (SI2)Mвід 1Активна01-09-2026, 13:51
Клас шиниC3від 1 до 1Активна01-09-2026, 13:51
Індекс навантаження (LI2)156/150від 1Активна01-09-2026, 13:51
Ширина профілю, дюйм/ммвід 315.0 до 315.0одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Діаметрвід 22.5 до 22.5дюймАктивна01-09-2026, 13:51
Профільвід 80 до 80відсотокАктивна01-09-2026, 13:51
Норма кількості шаріввід 20 до 20одиницяАктивна01-09-2026, 13:51
Наявність камериНіАктивна01-09-2026, 13:51
Наявність обідной стрічкиНіАктивна01-09-2026, 13:51
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 13:53:00
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 13:51:43
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник здійснює оплату Постачальнику протягом 7-ми банківських днів після постачання Товару, платежами у розмірах фактично поставленого Товару у межах отриманого бюджетного фінансування з Державного Бюджету України. Розрахунок за поставлений Товар (частину Товару) здійснюється Замовником на підста ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Товар поставляється згідно з установленими нормами відвантаження у тарі та упакуванні, яка забезпечує його збереження під час транспортування, вантажно-розвантажувальних робіт та зберігання в межах термінів, встановлених стандартами та технічними умовами. Місце постачання Товару: Івано-Франківська о ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          60
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 13:51:43
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 13:51:43
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 13:51:43
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 13:51:43
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 13:51:43
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ