Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 11:32. Дата останніх змін - 01-09-2026, 11:33

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності... Державна закупівля - UA-2026-09-01-003182-a Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3159 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-003182-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 11:32
по 05-09-2026, 13:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 13:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 14:32

ПДВ - 0 % (відповідно до ПКМУ від 02.03.2022 р. №178)

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1872774.53
1 872 774,53 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:9 363,87 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3159 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:45928368 Досьє YouControl
Контактна особа:Артем Каськов
Телефон:380685777048
E-mail:kaskovartem7@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Шини для транспортних засобів ...
1 872 774,53 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 14:32
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

CrossWind 255/60R18 112V XL Grip Peak Winter

8
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Lanvigator 235/65R16C 115/113R CatchSnow зима

24
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Sunfull 265/70R16 112T SF-W11

4
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Aplus 245/70R16 111T XL A701

8
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Triangle 14.00R20 164/161G PR20 TRY66

16
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Росава 525/70R21 162G STP-66

12
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Lanvigator 205/65R16C 107/105R Wintergrip Van

4
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Debica 295/80R22,5 152/148M 3PSF DRD2

6
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Sunfull 215/65R16C 109/107R SF-W05

12
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

GOODRIDE 215/75R17,5 128/126M 14PR GSR+1 3PMSF

6
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Lanvigator 265/65R17 116T XL Ice-Spider II

4
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Sunfull 235/65R17 108H XL SF-982

4
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Lanvigator 195/75R16C 107/105R Wintergrip Van

22
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Lanvigator 205/70R15C 106/104R Wintergrip Van

4
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Lanvigator 245/75R16 120/116S CatchSnow

4
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Leao 265/60R18 110T Winter Defender Ice I-15 SUV

4
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Lanvigator 235/65R16C 115/113R MILE max Літо

4
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Lanvigator 215/65R16C 109/107T MILE max

8
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Galaxy 440/80-28 152A8 PR12 Super Industrial Lug R-4

4
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Falken 225/70R17C 108/106T Eurowinter Van01

24
штука
Україна Київська область
по 30-11-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:33:02
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:32:51
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:32:51
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:32:51
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:32:51
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:32:51
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:32:51
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:32:51
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ