Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 10:22. Дата останніх змін - 01-09-2026, 10:28

Обрізувач дерев на телескопічний навантажувач JCB 540V140 з ріжучою шириною не менше 1,8 м.

Обрізувач дерев на телескопічний навантажувач JCB 540V140 з ріжучою шириною не менше 1,8 м.... Державна закупівля - UA-2026-09-01-001603-a Обрізувач дерев на телескопічний навантажувач JCB 540V140 з ріжучою шириною не менше 1,8 м. від замовника Військова частина Т0910 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-001603-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 10:22
по 07-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 13:48

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
410000
410 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:2 050 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина Т0910
ЄДРПОУ:26632223 Досьє YouControl
Контактна особа:Рощук Андрій
Телефон:380930439533
E-mail:3vdzt0910@dsst.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Обрізувач дерев на телескопічн ...
410 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 13:48
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Обрізувач дерев на телескопічний навантажувач JCB 540V140 з ріжучою шириною не менше 1,8 м.

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
34390000-7
Приладдя до тракторів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:28:12
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:26:15
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:26:15
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ