Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:46. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:50

Запасні частини до транспортних засобів

Запасні частини до транспортних засобів... Державна закупівля - UA-2026-08-31-009099-a Запасні частини до транспортних засобів від замовника в/ч А1451 від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-009099-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:46
по 04-09-2026, 15:51
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 15:51
по 10-09-2026, 15:51
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 13:47

Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
422534
422 534 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:4 225,34 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:в/ч А1451
ЄДРПОУ:08208941 Досьє YouControl
Контактна особа:Хомко Веніамін Володимирович
Телефон:+380665076902
E-mail:v.khomko@ps.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
61103, Україна, Харківська область,Харків, вул.Деревянко
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Запасні частини до транспортни ...
422 534 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 13:47
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Запасні частини до транспортних засобів

183
штука
Україна Сумська область Суми
по 25-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Документи позиції
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:46:21
      Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
      +-
      Пропозиції
      + -
      Документи тендеру
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:50:04
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:46:21
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ