Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 14:59. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:00

Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів

Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів... Державна закупівля - UA-2026-08-31-007609-a Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів від замовника Військова частина А4633 від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-007609-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 14:59
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 14:49

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
28626.37
28 626,37 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:286,26 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4633
ЄДРПОУ:26631896 Досьє YouControl
Контактна особа:Галунко Євгеній Володимирович
Телефон:380968300542
E-mail:e.galunko_a4633@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Запасні частини до вантажних т ...
28 626,37 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 14:49
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Амортизатор шт 2 311 479 тягач MAN TGX 33.580 VIN-код автомобіля - WMA30JZZ7RP278065

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Опора кардан.вала шт 1 FE18300 пасажирський Ford Transit VIN-код автомобіля - WF0DXXTTFDCG38951

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Гальмівний циліндр шт 2 05-BCT24/24-W06 сідельний тягач VOLVO FH 12 VIN-код автомобіля - 12YV2A4B2A6TB163776

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Радіатор кондиціонера шт 1 NRF 35788 сідельний тягач Premium 450 VIN-код автомобіля - VF624GPA000014055

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ремкомплект підвіски кабіни шт 2 AUG52358 VOLVO FH 12 сідельний тягач VIN-код автомобіля - YV2A4B2A0VB170242

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Насос/привід нахилу кабіни шт 1 TEQ-03.052 VOLVO FH 12 сідельний тягач VIN-код автомобіля YV2A4B2A0VB170242

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Амортизатор кабіни шт 2 CB0028 VOLVO FH 12 сідельний тягач VIN-код автомобіля YV2A4B2A0VB170242

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Мультисистемний клапан шт 1 PN-10252 VOLVO FH 12 сідельний тягач VIN-код автомобіля YV2A4B2A0VB170242

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:00:12
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:00:44
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:00:12
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ