Закупівлю оголошено - 30-08-2026, 15:08. Дата останніх змін - 30-08-2026, 15:14

Гучномовці DJI AS1 Speaker для Matrice 4

Гучномовці DJI AS1 Speaker для Matrice 4... Державна закупівля - UA-2026-08-30-000380-a Гучномовці DJI AS1 Speaker для Matrice 4 від замовника Військова частина А5000 від 8/30/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-30-000380-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 30-08-2026, 15:08
по 03-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 00:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 12:03

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
225000
225 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 125 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А5000
ЄДРПОУ:26640004 Досьє YouControl
Контактна особа:Стрєлюхін Олександр
Телефон:380508221436
E-mail:iskander240984@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Гучномовці DJI AS1 Speaker для ...
225 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 12:03
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Гучномовці DJI AS1 Speaker для Matrice 4

15
штука
Україна Харківська область
по 30-09-2026
34730000-3
Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 15:13:56
      Інші
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Інший
        публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 15:12:44
        Інший
        публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 15:12:44
        Інший
        публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 15:12:44
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 15:12:44
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ