Закупівлю оголошено - 29-08-2026, 10:50. Дата останніх змін - 29-08-2026, 11:00

Запасні частини для автомобільної техніки

Запасні частини для автомобільної техніки... Державна закупівля - UA-2026-08-29-000153-a Запасні частини для автомобільної техніки від замовника Військова частина А7147 від 8/29/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-29-000153-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-29-000085-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 10:50
по 04-09-2026, 10:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:00
по 09-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 11:39

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
130720
130 720 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:653,60 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А7147
ЄДРПОУ:24980233 Досьє YouControl
Контактна особа:Ухач Володимир Іванович
Телефон:+380678802027
E-mail:tender7147@ukr.net
Місцезнаходження:
48260, Україна, Тернопільська область,місто Копичинці, вул. Шевченка, 96
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Запасні частини для автомобіль ...
130 720 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 11:39
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Кришка клапанів FE174156

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Прокладка випускного колектора EL256830

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Прокладка впускного колектора EL331630

4
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Подушка двигуна передн прав, нижн FE31421

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Подушка двигуна з передньої сторони прав FE175249

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Подушка двигуна передн лів RH11-5072

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Комплект ГРМ (ремінь + ролик) CT 1046 K1

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Комплект поліклинового ременя (із натягувачем) VKMA 36105

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Трубка переливу палива ATKL3143

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Витратомір повітря 7.07759.42.0

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Електропневматичний контрольний клапан 7.01152.02.0

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Оливопровід, компресор 8200469695

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Радіатор двигуна D7R053TT

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Насос охолоджуючої рідини HEPP956

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Термостат системи охолодження TI 259 83D

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Комплект гальмівних колодок передн C1X025ABE

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Комплект гальмівних колодок задн C2R011ABE-P

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Диск гальмівний передн C31097ABE

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Диск гальмівний задн 0 986 479 144

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Трос стояночного гальма задн лів/прав AD41.0238.1

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Комплект зчеплення з гідравлічним підшипником VAL834097

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Шарова опора лів/прав RE-BJ-2302

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Сайлентблок переднього важеля із задньої частини лів/прав LMI26938

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Сайлентблок переднього важеля з передньої сторони лів/прав 16-14 610 0001

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
25

Ремкомплект стабілізатора передн лів/прав TD885W

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
26

Стійка стабілізатора передн лів/прав 818 0207 10

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
27

Амортизатор передн лів/прав MONV4504

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
28

Відбійник амортизатора передн лів/прав FE104458

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
29

Подушка амортизатора передн лів/прав (із підшипником) KYBSM1511

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
30

Ремкомплект гальмівного супорта передн лів/прав D4-1633C

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
31

Направляюча супорта дискових гальм передн D7-256C

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
32

Ремкомплект гальмівного супорта задн лів/прав D4-1124C

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
33

Кріплення вихлопної системи 7700655644

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
34

Датчик ABS задн лів CCZ1137ABE

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
35

Датчик ABS задн прав CCZ1136ABE

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
36

Датчик ABS передн прав CCZ1033ABE

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
37

Датчик ABS передн лів CCZ1018ABE

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
38

Датчик ABS задн лів CCZ1267ABE

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
39

Датчик ABS задн прав CCZ1360ABE

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
40

GDB3343 Гальмівні колодки, дискові передні

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
41

GDB3344 Гальмівні колодки, дискові задні

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
42

DF4395S Диск гальмівний передн Лів/Прав

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
43

DF4394 Диск гальмівний задн Лів/Прав

2
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
44

GS8722 Комплект колодок стоянкових гальм

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
45

Турбокомпресор 7820979001W (8200483648)

1
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 11:00:11
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 10:50:24
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 10:50:24
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 10:50:24
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 10:50:24
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 10:50:24
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:29-08-2026, 10:50:24
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ