Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 12:46. Дата останніх змін - 28-08-2026, 12:46

Лот 3. Шини автомобільні позашляхові

Лот 3. Шини автомобільні позашляхові... Державна закупівля - UA-2026-08-28-005377-a Лот 3. Шини автомобільні позашляхові від замовника Військова частина Е6117 від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-005377-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 12:46
по 03-09-2026, 11:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 18:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 12:23

Закупівля здійснюється на підставі Постанови КМУ від 11 листопада 2022 р. № 1275 "Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану"

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
784877.33
784 877,33 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:3 924,39 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина Е6117
ЄДРПОУ:20001438 Досьє YouControl
Контактна особа:Федак Максим Олегович
Телефон:380636140717
E-mail:transportzakupivli@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 3. Шини автомобільні позаш ...
784 877,33 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 12:23
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Lassa Competus A/T3 235/75 R15 109T XL або 235/75R15 105T Petlas Explero PT421 A/T

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Roadcruza RA1100 A/T 235/65 R16C 121/119R PR10 або Comforser CF1100 235/65R16C 121/119R

9
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Sonix PrimeMaster M/T II 245/70 R16 118/115Q RWL або 245/70R16 118/115Q Grenlander PREDATOR M/T або 245/70R16 PETLAS PEEKLANDER М/Т 113/110Q

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Roadcruza RA1100 A/T 245/75 R16 120/116R RWL або 245/75R16 120/116Q Antares Goliath A/T або 245/75R16 POWERTRAC WILDRANGER AT 120/116R

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

265/70R16 111T Roadcruza RA1100 A/T

32
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Roadcruza RA3200 M/T 265/70 R16 121/118Q OWL або 265/70R16 117/114Q Habilead RS25 PracticalMax M/T

8
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Lanvigator CatchFors M/T 285/75 R16 126/123Q або 285/75R16 126/123Q Habilead RS25 PracticalMax M/T або 285/75R16 POWERTRAC WILDRANGER MT 126/123Q

18
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

275/65R18 POWERTRAC WILDRANGER AT XL RWL 123/120S

24
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Roadcruza RA1100 A/T 275/70 R18 125/122S OWL

24
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Roadcruza RA1100 A/T 275/65 R20 126/123S OWL

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Yokohama Geolandar A/T G015 325/60R20 121/118S OWL

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-12-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:46:49
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:46:30
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:46:30
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:46:30
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:46:30
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:46:30
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ