Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 12:13. Дата останніх змін - 28-08-2026, 12:45

Автомобіль типу “Пікап”

Автомобіль типу “Пікап”... Державна закупівля - UA-2026-08-28-004799-a Автомобіль типу “Пікап” від замовника Військова частина А2860 від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-004799-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 12:13
по 03-09-2026, 10:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 10:00
по 08-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 14:58

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1207500
1 207 500 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:12 075 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2860
ЄДРПОУ:08363908 Досьє YouControl
Контактна особа:Савченко Іван Іванович
Телефон:+380457142004
E-mail:foton_fes@ps.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,Данилівка,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Автомобіль типу “Пікап”
1 207 500 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 14:58
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Автомобіль типу “Пікап”

1
одиниця
Україна Київська область
по 15-12-2026
34131000-4
Пікапи


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:45:09
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:13:55
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:13:55
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ