Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 11:35. Дата останніх змін - 28-08-2026, 11:37

Цифрова відеосистема Walksnail Ascent GT Pro 4W VTX (або еквівалент)

Цифрова відеосистема Walksnail Ascent GT Pro 4W VTX (або еквівалент)... Державна закупівля - UA-2026-08-28-003857-a Цифрова відеосистема Walksnail Ascent GT Pro 4W VTX (або еквівалент) від замовника ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-003857-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 11:35
по 03-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 00:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 15:47

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1187383
1 187 383 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:11 873,83 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:36038290 Досьє YouControl
Контактна особа:Відділ Закупівель Андрій
Телефон:380635254073
E-mail:dz.au@cip.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Цифрова відеосистема Walksnail ...
1 187 383 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 15:47
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Цифрова відеосистема Walksnail Ascent GT Pro 4W VTX (або еквівалент)

100
комплект
Україна Відповідно до документації
по 10-12-2026
34740000-6
Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:37:22
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:36:25
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:36:25
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ