Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 11:21. Дата останніх змін - 28-08-2026, 11:21

Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013

Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013... Державна закупівля - UA-2026-08-28-002786-a Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 від замовника КП "Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти" від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-002786-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-001102-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 11:21
по 02-09-2026, 09:00

Фінансування здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на безперешкодний доступ до якісної освіти - шкільні автобуси у 2026 році (Цей крок фінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility) та за рахунок міжбюджетних трансфертів, які передаються з місцевого бюджету обласному бюджету на умовах співфінансування.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
23187500
23 187 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КП "Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти"
ЄДРПОУ:37864415 Досьє YouControl
Сайт:http://centr-ogzzo.com.ua/
Контактна особа:Інна Гліненко
Телефон:+380676090822
E-mail:centr.osvita@gmail.com
Місцезнаходження:
29005, Україна, Хмельницька область,м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013

7
штука
29005 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , майдан Незалежності, 1 ,
по 24-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид паливадизельвід 1Активна28-08-2026, 10:56
Тип коробки передачмеханічнавід 1Активна28-08-2026, 10:56
Колір кузоважовтийвід 1Активна28-08-2026, 10:56
Гарантія2 роки або 100 000 кмвід 1Активна28-08-2026, 10:56
Повна відповідність вимогам ДСТУ 7013:2009ТакАктивна28-08-2026, 10:56
Кількість місць для сидіння школярів (включно з місцями для сидіння школярів з обмеженою здатністю до пересування)від 26 до 40одиницяАктивна28-08-2026, 10:56
Кількість місць для сидіння супроводжуючих осіб та членів екіпажувід 2 до 5одиницяАктивна28-08-2026, 10:56
Максимальна (обмежена) швидкість, км/годвід 0 до 70одиницяАктивна28-08-2026, 10:56
Написи на боках «ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС»ТакАктивна28-08-2026, 10:56
Робоче місце водія обладнане звуковою сигналізацією «ПРОШУ ЗУПИНИТИСЬ»ТакАктивна28-08-2026, 10:56
Рік виготовленнявід 2023рікАктивна28-08-2026, 10:56
Кількість місць для сидіння школярів з обмеженою здатністю до пересуваннявід 0 до 0одиницяАктивна28-08-2026, 10:56
Екологічний клас «EURO»від 5 до 6одиницяАктивна28-08-2026, 10:56
Характеристики локалізації:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ступінь локалізації виробництва товару, що є предметом закупівлі, перевищує або дорівнює ступеню локалізації виробництва, встановленому на відповідний ріквід 30.0відсотокАктивна28-08-2026, 10:56
Товар походить з однієї з країн, що підписала Угоду про державні закупівлі Світової Організації торгівлі (GPA) або іншої країни з якою Україна має міжнародні договори про державні закупівліРумунія, Республіка Ісландія, Королівство Бельгія, Республіка Вірменія, Королівство Швеція, Республіка Болгарія, Словацька Республіка, Грецька Республіка, Ірландія, Королівство Данія, Особливий адміністративний район Китаю Гонконг, Республіка Кіпр, Нова Зеландія, Канада, Угорщина, Латвійська Республіка, Королівство Нідерландів, Республіка Фінляндія, Республіка Мальта, Італійська Республіка, Республіка Польща, Португальська Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Республіка Корея, Королівство Іспанія, Сполучені Штати Америки, Республіка Естонія, Чеська Республіка, Республіка Македонія (колишня Югославська республіка), Швейцарська Конфедерація, Держава Ізраїль, Республіка Молдова, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Республіка Словенія, Литовська Республіка, Австрійська Республіка, Чорногорія, Французька Республіка, Князівство Ліхтенштейн, Японія, Республіка Хорватія, Австралія, Королівство Норвегія, Велике Герцогство Люксембург, Республіка Сингапур, Аруба, Тайвань, провінція Китайської Республікивід 1Активна28-08-2026, 10:56
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:21:25
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:56:04
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Розрахунок періоду(днів) - з моменту оголошення закупівлі. Завершити поставку потрібно до 24 грудня 2026.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          83
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:56:04
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:56:04
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:56:04
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:56:04
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:56:04
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ