Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 09:37. Дата останніх змін - 28-08-2026, 09:38

Автомобільні запчастини

Автомобільні запчастини... Державна закупівля - UA-2026-08-28-001055-a Автомобільні запчастини від замовника Військова частина Т0430 від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-001055-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 09:37
по 03-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 00:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 11:31

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
45760.19
45 760,19 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:228,80 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина Т0430
ЄДРПОУ:26641966 Досьє YouControl
Контактна особа:Тильний Юрій Русланович
Телефон:380975075468
E-mail:zakupt0430@dsst.gov.ua
Місцезнаходження:
45400, Україна, Волинська область,Нововолинськ, Нововолинськ
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Автомобільні запчастини
45 760,19 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 11:31
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пильник ШРКШ зовнішній VOLKSWAGEN T4

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Сайлентблок переднього нижнього важеля VOLKSWAGEN T4

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Колодки гальмівні задні PEUGEOT BOXER

1
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Колодка гальмівна стояночного тормоза (ліва і права) PEUGEOT BOXER

1
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Диск гальмівний задній PEUGEOT BOXER

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

РКТ заднього гальмівного супорта PEUGEOT BOXER

2
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Центральний гальмівний трос стояночного тормоза PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Гальмівний трос стояночного тормоза (ліва і права) PEUGEOT BOXER

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Кожух заднього гальмівного диска правий PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Кожух заднього гальмівного диска лівий PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Монтажний комплектект гальмівних колодок PEUGEOT BOXER

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Фільтр масляний PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Фільтр повітряний PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Фільтр паливний PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Фільтр салонний PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Комплектект щіток склоочисника PEUGEOT BOXER

1
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Ремінь приводу генератора PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Ролик натяжителя PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Ролик обвідний PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Ролик обвідний PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Колодка гальмівна задня VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Колодка гальмівна передня VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Стійка переднього стабілізатора VOLKSWAGEN TRANSPORTER

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Сайлентблоки переднього важеля VOLKSWAGEN TRANSPORTER

2
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
25

Маточина переднього правого колеса VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
26

Рульова тяга VOLKSWAGEN TRANSPORTER

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
27

Наконечник рульової тяги лівий VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
28

Наконечник рульової тяги правий VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
29

Втулки переднього стабілізатора VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
30

Фільтр масляний VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
31

Фільтр повітряний VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
32

Фільтр паливний VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
33

Фільтр салонний VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
34

Пильник рульової рейки VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
35

Ремінь приводу генератора VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
36

Ролик натягувача ременя генератора VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
37

Ролик обвідний ременя генератора VOLKSWAGEN TRANSPORTER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
38

Хомут пильника рульової рейки VOLKSWAGEN TRANSPORTER

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
39

Хомут пильника рульової рейки VOLKSWAGEN TRANSPORTER

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
40

Пружина переднього амортизатора PEUGEOT BOXER

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
41

Опорний підшипник переднього амортизатора PEUGEOT BOXER

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
42

Ремінь приводу гідропідсилювача керма PEUGEOT BOXER

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
43

РКТ гальмівного суппорта (з поршнем) TOYOTA HILUX

2
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
44

Паливний фільтр TOYOTA HILUX

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:38:39
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:37:57
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:38:13
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ