Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 09:30. Дата останніх змін - 28-08-2026, 09:32

Автозапчастини до DAF FT CF 85.410 Vin: XLRTE85MC0E804682

Автозапчастини до DAF FT CF 85.410 Vin: XLRTE85MC0E804682... Державна закупівля - UA-2026-08-28-000926-a Автозапчастини до DAF FT CF 85.410 Vin: XLRTE85MC0E804682 від замовника Військова частина А2678 від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-000926-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 09:30
по 03-09-2026, 09:35
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 09:35
по 08-09-2026, 09:35
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 15:28

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
11572
11 572 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:115,72 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2678
ЄДРПОУ:08477090 Досьє YouControl
Контактна особа:Циганик Олег Степанович
Телефон:+380322673571
E-mail:a2678@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
79000, Україна, Львівська область,Львів, Львів
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Автозапчастини до DAF FT CF 85 ...
11 572 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 15:28
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Фара передня ліва 1743684 DAF FT CF 85.410 Vin: XLRTE85MC0E804682 оригінальна або еквівалент

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Фара передня права 1743685 DAF FT CF 85.410 Vin: XLRTE85MC0E804682 оригінальна або еквівалент

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Масляний радіатор (теплообмінник) 1780140 DAF FT CF 85.410 Vin: XLRTE85MC0E804682 оригінальна або еквівалент

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 01-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:32:16
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 09:30:53
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ