Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 17:29. Дата останніх змін - 27-08-2026, 17:30

Автомобільні шини для великох та малої вантажності

Автомобільні шини для великох та малої вантажності... Державна закупівля - UA-2026-08-27-012241-a Автомобільні шини для великох та малої вантажності від замовника Військова частина А4548 від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-012241-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 17:29
по 02-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 00:00
по 07-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 07-09-2026, 11:53

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
255806
255 806 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:2 558,06 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4548
ЄДРПОУ:26637154 Досьє YouControl
Контактна особа:Дьомін Андрій
Телефон:380953161782
E-mail:andre321demin@gmail.com
Місцезнаходження:
68001, Україна, Одеська область,Чорноморськ, UA51100370010020298
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Авто-Шини
255 806 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 07-09-2026, 11:53
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шини автомобільні Arivo XARS91 (рульова) 215/75 R17.5 135/133J

2
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шини автомобільні Doublestar DSR08A (ве-дуча вісь) 215/75 R17.5 135/133J

4
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Triangle TR685 (рульова вісь) 235/75 R17.5 43/141J

2
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Triangle TR689A (ведуча) 235/75 R17.5 143/141J

4
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Шини Lanvigator S201 (рульова вісь) 235/75 R17.5 143/141J

2
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Шини Lanvigator D801 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 143/141J

4
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Шина (рульова) TRIANGLE TR675 265х70 R19,5

2
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Автошини Triangle TR292 215/70 R16

4
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

SUNFULL HF616 12.00R20 156/153K Універсальна шина

10
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
34350000-5
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:30:39
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:30:26
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:30:26
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ