Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 16:43. Дата останніх змін - 27-08-2026, 16:51

Запасні частини до вантажних транспортних засобів

Запасні частини до вантажних транспортних засобів... Державна закупівля - UA-2026-08-27-011558-a Запасні частини до вантажних транспортних засобів від замовника Військова частина А1564 від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-011558-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 16:43
по 02-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 00:00
по 07-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 07-09-2026, 13:59

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
291188
291 188 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 455,94 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А1564
ЄДРПОУ:08486433 Досьє YouControl
Контактна особа:Драчевський Володимир
Телефон:380630622585
E-mail:drachevskiyvoo@gmail.com
Місцезнаходження:
12443, Україна, Житомирська область,Озерне, Авіаційна, військова частина А1564
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Запасні частини для відновленн ...
291 188 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 07-09-2026, 13:59
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Запасні частини до вантажних транспортних засобів

91
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 30-09-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:51:16
      Інші
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Інший
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:47:14
        Інший
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:49:11
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 16:45:55
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ