Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 14:57. Дата останніх змін - 27-08-2026, 15:02

Окуляри FPV Skyzone SKY04X PRO 5.8GHz 56CH L,X Band (SKY04XP5G)

Окуляри FPV Skyzone SKY04X PRO 5.8GHz 56CH L,X Band (SKY04XP5G)... Державна закупівля - UA-2026-08-27-008573-a Окуляри FPV Skyzone SKY04X PRO 5.8GHz 56CH L,X Band (SKY04XP5G) від замовника Військова частина А4438 від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-008573-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 14:57
по 02-09-2026, 10:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 10:00
по 07-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 15:54

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
142569.9
142 569,90 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:712,85 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4438
ЄДРПОУ:26632393 Досьє YouControl
Контактна особа:Липкан Дмитро
Телефон:380665913023
E-mail:dmlypkan@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Окуляри FPV Skyzone SKY04X PRO ...
142 569,90 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 15:54
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Окуляри FPV Skyzone SKY04X PRO 5.8GHz 56CH L,X Band (SKY04XP5G)

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
34740000-6
Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:02:10
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:01:35
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:01:35
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ