Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 10:51. Дата останніх змін - 27-08-2026, 11:39

«Запасні частини до автомобільної техніки», код ДК 021:2015 - 34330000-9 -Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

«Запасні частини до автомобільної техніки», код ДК 021:2015 - 34330000-9 -Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових авт... Державна закупівля - UA-2026-08-27-002866-a «Запасні частини до автомобільної техніки», код ДК 021:2015 - 34330000-9 -Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів від замовника Військова частина А2975 від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-002866-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 10:51
по 03-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 00:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 12:38

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
99990
99 990 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:999,90 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2975
ЄДРПОУ:08164155 Досьє YouControl
Контактна особа:Білаш Сергій Михайлович
Телефон:+380536162027
E-mail:zakup_a2975@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Полтавська область,місто Лубни,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
«Запасні частини до автомобіл ...
99 990 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 12:38
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Тяга рульова поперечна MAN M2000 L=1650, (каталожний номер 35081),(або еквівалент)

1
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Тяга рульова поздовжня MAN M2000,TGL L=860 , (каталожний номер 097.662-01), (або еквівалент)

1
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Колодка гальмівна дискова (комплект на вісь) лінійка TWIN - (або еквівалент), (каталожний номер STD 29095PRO)

1
комплект
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Втулка 34,5*55*60 стабілізатору MAN L,M2000 -(або еквівалент), (каталожний номер 020.159)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Сайлентблок 16*47*47*40 стабілізатору MAN L,M2000- (або еквівалент), (каталожний номер 020.027)

4
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Сайлентблок 47,5*19*99 стабілізатора MAN L,M2000-(або еквівалент), (каталожний номер 4403)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Втулка 45*58*80 стабілізатору MAN L2000 -(або еквівалент), (каталожний номер 020.003)

4
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Амортизатор підвіски передній MAN (384-646)- (або еквівалент), (каталожний номер RD 43.860.032.50)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Амортизатор підвіски MAN -(або еквівалент), (каталожний номер 125 961)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Фільтр оливний MAN - (або еквівалент), (каталожний номер RD 498)

1
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Фільтр паливний DUCATO, IVECO - (або еквівалент), (каталожний номер H70WK02)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Фільтр повітряний MAN M/L2000 -(або еквівалент), (каталожний номер RD790/1)

1
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Ремінь клиновий 10A1375HD TRUCK - (або еквівалент), (каталожний номер 10A1375HD

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Втулка 34*17*40 стабілізатору MB Atego - (або еквівалент), (каталожний номер 10144)

4
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Амортизатор кабіни MB (L200-275) - (або еквівалент), (каталожний номер CB0080

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Амортизатор підвіски MB MK,SK (L434-706) задній- (або еквівалент), (каталожний номер 20237)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Фільтр оливний MB (TRUCK) -(або еквівалент), (каталожний номер E197HD23)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Фільтр паливний- (каталожний номер RD3108)

1
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Фільтр повітряний -(або еквівалент), (каталожний номер A138)

1
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Шланг ГПК ЗІЛ 130 -(або еквівалент), (каталожний номер 130-3408020)

1
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Фільтр паливний MITSUBISHI WF8058/PP852 -(або еквівалент), (каталожний номер WF8058)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Фільтр оливний двигуна -(або еквівалент), (каталожний номер 50013146)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Фільтр оливний - (або еквівалент), (каталожний номер A210009)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Генератор КРАЗ, МАЗ, УРАЛ, КАМАЗ 4310 24В 80А -(або еквівалент), (каталожний номер 288Е-3701000-01)

1
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
25

Диск зчеплення натискний КамАЗ в зборі- (або еквівалент), (каталожний номер 14.1601090-10

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
26

Клапан захисний потрійний- (або еквівалент), (каталожний номер 100.3515210)

3
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
27

Камера гальмівна з поршневим енергоакумулятором тип 24/24 лінійка -(або еквівалент), (каталожний номер 100.3519200-3 STD)

4
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
28

-Камера гальмівна для осі з барабанним гальмом тип 24- (або еквівалент), (каталожний номер 100.3519210)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
29

ПННТ КАМАЗ -(або еквівалент), (каталожний номер 33.1106010)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
30

Запобіжник КамАЗ ЗІЛ проти замерзання -(або еквівалент), (каталожний номер 100.3536010)

2
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
31

Фільтр масляний -(або еквівалент), (каталожний номер 1010320FD060)

7
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
32

Фільтр палива -(або еквівалент), (каталожний номер 1105013P3030)

7
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
33

Фільтр-сепаратор паливний- (або еквівалент), (каталожний номер 1105022P3012)

7
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
34

Патрубок радіатора Урал-4320 (комплект 3 шт.) - (або еквівалент), (каталожний номер 4320-1303010/27/57)

2
комплект
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
35

Насос водяний УРАЛ, ЗІЛ (шків 3 струмки) - (або еквівалент), (каталожний номер 740.1307010-11)

1
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
36

Термостат ГАЗ, КамАЗ - (або еквівалент), (каталожний номер ТС107-1306100-82)

3
штука
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
37

Трубка паливна в зборі (комплект 8 шт.) - (або еквівалент), (каталожний номер 740-11043)

2
комплект
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
38

Підшипник маточини MERCEDES передній міст -(або еквівалент), (каталожний номер CX692)

1
комплект
Україна Полтавська область м.Лубни
по 02-11-2026
34330000-9
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:51:53
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 11:39:10
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ