Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 19:19. Дата останніх змін - 26-08-2026, 19:19

Цифрові індикатори рейкового автобуса 620М

Цифрові індикатори рейкового автобуса 620М... Державна закупівля - UA-2026-08-26-013761-a Цифрові індикатори рейкового автобуса 620М від замовника Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод" від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-013761-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-016546-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 19:19
по 01-09-2026, 21:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 21:00
по 04-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 13:56

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
646464
646 464 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Приватне акціонерне товариство "Київський електровагоноремонтний завод"
ЄДРПОУ:00480247 Досьє YouControl
Контактна особа:Латиш Сергій Васильович
Телефон:380672363433
E-mail:slatish@kevrz.com.ua
Місцезнаходження:
03049, Україна, Київська область,Київ, вул. Січеславська, 2
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 19:19:23
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 19:19:09
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 19:19:09
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 19:19:09
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 19:19:09
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 19:19:09
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ