Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 19:00. Дата останніх змін - 26-08-2026, 18:04

Електричний автомобіль MG S5

Електричний автомобіль MG S5 ... Державна закупівля - UA-2026-08-26-013423-a Електричний автомобіль MG S5 від замовника Військова частина А3628 від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-013423-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 19:00
по 01-09-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 10:00
по 04-09-2026, 09:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 07-09-2026, 14:06

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1334832
1 334 832 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:6 674,16 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А3628
ЄДРПОУ:26613272 Досьє YouControl
Контактна особа:Недашківський Єгор Павлович
Телефон:+380669465644
E-mail:l.liubarets@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Електричний автомобіль MG S5 L ...
1 334 832 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 07-09-2026, 14:06
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Електричний автомобіль MG S5 LUX RWD

1
одиниця
Україна Київ
по 30-10-2026
34110000-1
Легкові автомобілі


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:04:29
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:04:08
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:04:08
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ