Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 10:09. Дата останніх змін - 26-08-2026, 10:09

Гальмівні рукава до тепловозів

Гальмівні рукава до тепловозів... Державна закупівля - UA-2026-08-26-001856-a Гальмівні рукава до тепловозів від замовника Приватне акцiонерне товариство Днiпропетровський тепловозоремонтний завод від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-001856-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-002352-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 10:09
по 03-09-2026, 08:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 17:00
по 14-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 11:42

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
55000
55 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:550 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Приватне акцiонерне товариство Днiпропетровський тепловозоремонтний завод
ЄДРПОУ:00659101 Досьє YouControl
Контактна особа:Корсунська Інна
Телефон:380507050227
E-mail:tender@dtrz.com.ua
Місцезнаходження:
49038, Україна, Дніпропетровська область,Дніпро, вул. Академіка Белелюбського, будинок 7
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Гальмівні рукава до тепловозів
55 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 11:42
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Рукав з'єднувальний 369А УХЛ1

10
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
34630000-2
Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 10:09:32
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 10:09:26
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 10:09:26
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 10:09:26
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ