Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 20:53. Дата останніх змін - 25-08-2026, 21:06

Навісне обладнання до трактору

Навісне обладнання до трактору... Державна закупівля - UA-2026-08-25-013882-a Навісне обладнання до трактору від замовника Військова частина А3476 від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-013882-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 20:53
по 29-08-2026, 00:01
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 00:01
по 03-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 12:33

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
196062.34
196 062,34 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:980,31 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А3476
ЄДРПОУ:07967633 Досьє YouControl
Контактна особа:Мірошніченко Євгеній Сергійович
Телефон:+380512500159
E-mail:a3476_logistic@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Миколаївська область,Костянтинівка,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Навісне обладнання до трактору
196 062,34 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 12:33
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дискова борона Bomet 1,3м (польша)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-11-2026
34390000-7
Приладдя до тракторів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Борона дискова Bomet 2.4 м (Польша)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-11-2026
34390000-7
Приладдя до тракторів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Косарка ротаційна ДТЗ КРН-1,35 (2 карданні вали)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-11-2026
34390000-7
Приладдя до тракторів


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Грунтофреза ДТЗ ФН-1,5КМ + карданний вал

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-11-2026
34390000-7
Приладдя до тракторів


+-
Документи
Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Технічний опис предмету закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 20:53:20
      Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
      +-
      Пропозиції
      + -
      Документи тендеру
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 21:06:12
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 20:53:20
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 20:53:20
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ