Закупівлю оголошено - 15-05-2026, 18:10. Дата останніх змін - 03-06-2026, 16:00

Автомобіль «Renault Duster EVOLUTION»

Автомобіль «Renault Duster EVOLUTION»... Державна закупівля - UA-2026-05-15-012711-a Автомобіль «Renault Duster EVOLUTION» від замовника Військова частина А4053 від 5/15/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-05-15-012711-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 15-05-2026, 18:10
по 21-05-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 21-05-2026, 00:00
по 25-05-2026, 11:00
Аукціон Період аукціонів
Аукціон не відбувся

Спрощена закупівля
Статус:Завершена закупівля
Бюджет:
1165700
1 165 700 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:5 828,50 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4053
ЄДРПОУ:26630939 Досьє YouControl
Контактна особа:МАЙКА Олександр Анатолійович
Телефон:380973449719
E-mail:tender.a4053@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
3
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Завершено
Автомобіль «Renault Duster EV ...
1 165 700 UAH (з ПДВ)
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Автомобіль «Renault Duster EVOLUTION»

1
штука
Україна Харківська область
по 15-06-2026
34110000-1
Легкові автомобілі


+-
Пропозиції

Кваліфікація Учасників

Інформація про Переможця
Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
Рішення підписано
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ МОТОРЗ"   Досьє YouControl
Строк розгляду пропозиції:
з 25-05-2026 по 02-06-2026
Статус:
учасник виграв закупівлю
Контактна інформація:
Україна, Харківська область, м. Харків, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, будинок 185/1, 61009, Микола Чалий
Остаточна пропозиція:
1 165 500 UAH, з ПДВ
Документи пропозиції:
Документи рішення:
Дата акцепта:
01-06-2026, 18:52

Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей

Дата публікації: 26-05-26, 10:49:39
24
Протокол рішення УО щодо виявлення невідповідностей (24 год)

Додатком 3 до документації для проведення спрощеної закупівлі через систему електронних закупівель в п. 8 визначено: "Якщо учасник пропонує товар не власного виробництва і подає документи на цей товар, обов’язково надати належно оформлений сертифікат уповноваженого дилера або дилерський договір (Договір про призначення уповноваженого дилера)" Пунктом 8 Особливостей № 1275 передбачено: державний замовник під час розгляду пропозиції учасника спрощеної закупівлі у разі виявлення невідповідності в інформації та / або документах, що подані учасником спрощеної закупівлі у складі пропозиції та / або подання яких вимагалося оголошенням про проведення спрощеної закупівлі, повинен розмістити у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду пропозицій, повідомлення з вимогою виправити невідповідності в інформації та / або документах, що подані учасником спрощеної закупівлі у його пропозиції, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення державним замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Просимо усунути встановлену невідповідність протягом 24 годин з моменту розміщення державним замовником в електронній системі закупівель повідомлення.

Кінцева дата та час усунення невідповідностей: 27-05-26, 10:49:39
Договір
Договір завершено
Системний номер договору:
UA-2026-05-15-012711-a-a1
1 165 500 UAH
Ціна договору
971 250 UAH
Ціна договору без ПДВ

Пропозиції Учасників

Пропозицію подав:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ МОТОРЗ"   Досьє YouControl
Остаточна пропозиція:
1 165 500 UAH, з ПДВ
Інформація про субпідрядника:
-
Підпис:
підписано
Дата та час подання пропозиції:
21-05-2026, 17:29:57
Документи:
Тип документа:

Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:15-05-2026, 18:11:45
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:15-05-2026, 18:11:45
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:15-05-2026, 18:12:01
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ