Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:54. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:56

Антени до радіостанцій, код ДК 021:2015: 32352000-5 “Антени та антенні відбивачі”

Антени до радіостанцій, код ДК 021:2015: 32352000-5 “Антени та антенні відбивачі”... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006823-a Антени до радіостанцій, код ДК 021:2015: 32352000-5 “Антени та антенні відбивачі” від замовника А5025 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006823-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:54
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Не буде проводитись

Антени до радіостанцій, код ДК 021:2015: 32352000-5 “Антени та антенні відбивачі”

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
28000
28 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:А5025
ЄДРПОУ:26640381 Досьє YouControl
Контактна особа:Гузеляк Віталій Михайлович
Телефон:380986718888
E-mail:v.huzeliak@navy.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Антени до радіостанцій, код ДК ...
28 000 UAH (з ПДВ)
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Антена до радіостанції motorola r7a типу “Павук”.

14
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
32352000-5
Антени та антенні відбивачі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Антена до радіостанції Hytera 685 типу “Павук”.

10
комплект
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
32352000-5
Антени та антенні відбивачі


+-
Документи
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:55:50
      Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
      +-
      Пропозиції
      + -
      Документи тендеру
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:56:37
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:55:24
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ