Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:34. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:40

Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Телевізійне й аудіовізуальне обладнання... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006318-a Телевізійне й аудіовізуальне обладнання від замовника Військова частина А4055 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006318-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:34
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 14:53

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
39513.6
39 513,60 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:197,57 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4055
ЄДРПОУ:26631979 Досьє YouControl
Контактна особа:Голуб Світлана
Телефон:380501662158
E-mail:s.holub@navy.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Панель відображення інформації ...
39 513,60 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 14:53
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Панель відображення інформації 55 дюймів в комплекті з кронштейном

2
штука
Україна Одеська область Одеса
по 30-09-2026
32320000-2
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання


+-
Документи
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:35:50
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:35:50
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:35:50
      Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
      +-
      Пропозиції
      + -
      Документи тендеру
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:35:44
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:37:51
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ