Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 11:47. Дата останніх змін - 02-09-2026, 11:47

Мобільні телефони

Мобільні телефони... Державна закупівля - UA-2026-09-02-004625-a Мобільні телефони від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-004625-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-005781-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 11:47
по 05-09-2026, 00:01

Фактичним поданням цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації, республіки Білорусь,Ісламської республіки Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
163895
163 895 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:38554360 Досьє YouControl
Контактна особа:Тимчук Ярослав
Телефон:0979471755
E-mail:CEMD.YAROSLAV@UKR.NET
Місцезнаходження:
76009, Україна, Івано-Франківська область,Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ СОФІЇВКА, будинок 39
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Мобільні телефони

25
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендUlefoneвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:47
Типсмартфонвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:47
Роздільна здатність екрану720х1612від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:47
Технологія матриціIPSвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:47
ПроцесорUnisoc T7250від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:47
Стандарт Wi-FiWi-Fi 5 (802.11ac)від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:47
Стандарт Bluetooth5.2від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:47
Формат SIM-карти2 x Nano-SIMвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:47
Cтупінь захисту корпусуIP68/IP69Kвід 1Активна02-09-2026, 11:47
Порт USBUSB Type-Cвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:47
Операційна системаAndroidвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:47
У комплектізарядний пристрій, кабель USBвід 1Активна02-09-2026, 11:47
Діагональ екранувід 6.56 до 6.56дюймАктивна02-09-2026, 11:47
Частота оновлення екранувід 120 до 120герцАктивна02-09-2026, 11:47
Яскравість екранувід 500 до 500кандела на квадратний метрАктивна02-09-2026, 11:47
Кількість ядер процесоравід 8 до 8штукаАктивна02-09-2026, 11:47
Об'єм оперативної пам'ятівід 8 до 8гігабайтАктивна02-09-2026, 11:47
Об'єм cховищавід 128 до 128гігабайтАктивна02-09-2026, 11:47
NFCТакАктивна02-09-2026, 11:47
5GНіАктивна02-09-2026, 11:47
Слот для карт пам'ятіТакАктивна02-09-2026, 11:47
Фронтальна камеравід 8.0 до 8.0мегапіксельАктивна02-09-2026, 11:47
Основна камеравід 48.0 до 48.0мегапіксельАктивна02-09-2026, 11:47
Емність акумулятора (мА*год)від 5700 до 5700мілліампер годАктивна02-09-2026, 11:47
Гарантійний термінвід 12 до 12місяцьАктивна02-09-2026, 11:47
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:47:48
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:47:27
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:47:27
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:47:27
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:47:27
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:47:27
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:47:27
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ