Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 11:16. Дата останніх змін - 02-09-2026, 11:16

Інтерактивна панель 75" з комп'ютером OPS PC (i7- 13gen, 8/256, Win 11 Pro) та мобільним стендом для транспортування в приміщенні

Інтерактивна панель 75" з комп'ютером OPS PC (i7- 13gen, 8/256, Win 11 Pro) та мобільним стендом для транспортування в приміщенні... Державна закупівля - UA-2026-09-02-003549-a Інтерактивна панель 75" з комп'ютером OPS PC (i7- 13gen, 8/256, Win 11 Pro) та мобільним стендом для транспортування в приміщенні від замовника Білківський ліцей Білківської сільської ради від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-003549-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-004196-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 11:16
по 07-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
372666.67
372 666,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Білківський ліцей Білківської сільської ради
ЄДРПОУ:22099996 Досьє YouControl
Контактна особа:Вараді Мирослава Іванівна
Телефон:+380314475368
E-mail:bilky.zosh_1@ukr.net
Місцезнаходження:
90132, Україна, Закарпатська область,село Білки, вулиця Центральна, 14
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Інтерактивні панелі НУШ

3
штука
90132 , Україна , Закарпатська область , село Білки , вулиця Центральна, 14 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендB-Proвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Роздільна здатність екрану4K UHD (3840×2160)від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Співвідношення сторін екрану16:9від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Кут огляду екрану (Г/В)178°/178°від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Додаткові особливості екрануzero bonding, фільтр блакитного світлавід 1Активна02-09-2026, 11:13
Тип сенсору дотикуінфрачервонийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Мікрофонний масиввідсутнійвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Акустична системавбудованавід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Канальність акустичної системи2.1від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Камеравідсутнявід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Роздільна здатність відео камери-від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Кут огляду камери-від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Процесор ПК модуляIntel Core i7 13 Genвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Підтримуваний стандарт Wi-Fi (враховуючи окремий модуль або OPS ПК)Wi-Fi 5 (IEEE 802.11 ac)від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Підтримуваний стандарт Bluetooth (враховуючи окремий модуль або OPS ПК)5.0від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Порт VGA вхідвідсутнійвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Інші порти (враховуючи OPS ПК)mini-jack 3.5 мм (мікрофон), HDMI вихід, RS-232, DisplayPortвід 1Активна02-09-2026, 11:13
Вбудована ОСAndroid 14 (або ОС на її базі)від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
ОС комп'ютерного модуляWindows 11 Proвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Додаткові датчикидатчик освітленнявід 1Активна02-09-2026, 11:13
Мобільний стенд в комплектіфіксований з поличкоювід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Настінне кріплення в комплектівідсутнєвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:13
Кабелі в комплекті для підключення зовнішнього комп'ютераHDMI та USB A-B кабелівід 1Активна02-09-2026, 11:13
Програмне забезпеченнябазове програмне забезпеченнявід 1Активна02-09-2026, 11:13
NFCвідсутнійвід 1Активна02-09-2026, 11:13
Діагональ екрану75дюймАктивна02-09-2026, 11:13
Частота оновлення екрану60герцАктивна02-09-2026, 11:13
Яскравість екрану400кандела на квадратний метрАктивна02-09-2026, 11:13
Коефіцієнт конрасності екрану (динамічний), :14000одинАктивна02-09-2026, 11:13
Захисне загартоване антиблікове скло екрануТакАктивна02-09-2026, 11:13
Ресурс роботи матриці50000годинаАктивна02-09-2026, 11:13
Час відгуку (не більше), мс5мілісекундаАктивна02-09-2026, 11:13
Кількість точок дотику (максимальна кількість для встановлених ОС)40штукаАктивна02-09-2026, 11:13
Розрізнення об'єктів дотикуТакАктивна02-09-2026, 11:13
Загальна потужність акустичної системи50ватАктивна02-09-2026, 11:13
Cлот OPSТакАктивна02-09-2026, 11:13
ПК модуль в комплектіТакАктивна02-09-2026, 11:13
Об'єм оперативної пам'яті ПК модуля8гігабайтАктивна02-09-2026, 11:13
Об'єм SSD накопичувача ПК модуля256гігабайтАктивна02-09-2026, 11:13
Кількість портів USB-A5штукаАктивна02-09-2026, 11:13
Кількість портів USB Touch1штукаАктивна02-09-2026, 11:13
Кількість портів USB-С (вхід відео + дотик)1штукаАктивна02-09-2026, 11:13
Кількість портів HDMI вхід2штукаАктивна02-09-2026, 11:13
Кількість портів RJ451штукаАктивна02-09-2026, 11:13
Вбудована бездротова трансляція на панель/з панеліТакАктивна02-09-2026, 11:13
Вбудована підтримка декількох облікових записівТакАктивна02-09-2026, 11:13
Кількість стилусів в комплекті1штукаАктивна02-09-2026, 11:13
Гарантійний термін36місяцьАктивна02-09-2026, 11:13
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:15:55
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:13:42
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник здійснює оплату за фактично отриманий товар з дати отримання Товару та підписання Сторонами видаткової накладної на протязі 10 календарних днів.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка Товару здійснюється однією партією за адресою, вказаною у Специфікації, яка є Додатком 1 до Договору, а саме 90132, Закарпатська обл., Хустський р-н, с.Білки, вул.Центральна, 14.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:13:40
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:13:40
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:13:40
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:13:40
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:13:40
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ