Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 16:55. Дата останніх змін - 01-09-2026, 16:55

Антени на керування Yagi-Uda

Антени на керування Yagi-Uda... Державна закупівля - UA-2026-09-01-010568-a Антени на керування Yagi-Uda від замовника 20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-010568-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 16:55
по 05-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 12:19

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
201000
201 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 005 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009)
ЄДРПОУ:23313842 Досьє YouControl
Контактна особа:Ковальов Юрій Михайлович
Телефон:380973155240
E-mail:ura.kovaljov@icloud.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Антени на керування Yagi-Uda
201 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 12:19
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Антена на керування Yagi-Uda 730 – 790 МГц

30
штука
Україна Волинська область
по 05-10-2026
32350000-1
Частини до аудіо- та відеообладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Антена на керування Yagi-Uda 420 – 480 МГц

20
штука
Україна Волинська область
по 05-10-2026
32350000-1
Частини до аудіо- та відеообладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Антена на керування Yagi-Uda 480 - 520 МГц

20
штука
Україна Волинська область
по 05-10-2026
32350000-1
Частини до аудіо- та відеообладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Антена на керування Yagi-uda mini 2100-2300 МГц

20
штука
Україна Волинська область
по 05-10-2026
32350000-1
Частини до аудіо- та відеообладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Антена на керування Yagi-uda mini 740-790 МГц

20
штука
Україна Волинська область
по 05-10-2026
32350000-1
Частини до аудіо- та відеообладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Антена на керування Yagi-uda mini 433 МГц

20
штука
Україна Волинська область
по 05-10-2026
32350000-1
Частини до аудіо- та відеообладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:55:12
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:55:07
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:55:07
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:55:07
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:55:07
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:55:07
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:55:07
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:55:07
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ