Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 10:56. Дата останніх змін - 01-09-2026, 10:56

Інтерактивна панель ABCreator IP-86, комп. модуль (i7 12 Gen/16/512/W11Pro), настінне кріплення

Інтерактивна панель ABCreator IP-86, комп. модуль (i7 12 Gen/16/512/W11Pro), настінне кріплення... Державна закупівля - UA-2026-09-01-002246-a Інтерактивна панель ABCreator IP-86, комп. модуль (i7 12 Gen/16/512/W11Pro), настінне кріплення від замовника Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-002246-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-002772-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 10:56
по 04-09-2026, 09:00

Закупівля здійснюється відповідно до Порядку та умов надання у 2026 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в частині створення сучасного освітнього простору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2026 року № 477, та з урахуванням вимог Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 29 квітня 2020 року № 574 (у чинній редакції)

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
407500
407 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Ліцей № 3 Охтирської міської ради Сумської області
ЄДРПОУ:23996999 Досьє YouControl
Контактна особа:Мельцаєва Альона Романівна
Телефон:+380666374990
E-mail:Lizei3_buch@ukr.net
Місцезнаходження:
42700, Україна, Сумська область,Охтирка, вул.Шевченка, 22
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Інтерактивні панелі НУШ

3
штука
42700 , Україна , Сумська область , Охтирка , вул.Шевченка, 22 ,
по 24-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендABCreatorвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Роздільна здатність екрану4K UHD (3840×2160)від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Співвідношення сторін екрану16:9від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Кут огляду екрану (Г/В)178°/178°від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Додаткові особливості екрануzero bonding, фільтр блакитного світлавід 1Активна01-09-2026, 10:54
Тип сенсору дотикуінфрачервонийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Мікрофонний масиввбудованийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Акустична системавбудованавід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Канальність акустичної системи2.0від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Камеравбудованавід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Роздільна здатність відео камери4Kвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Кут огляду камери120°від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Процесор ПК модуляIntel Core i7 12 Genвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Підтримуваний стандарт Wi-Fi (враховуючи окремий модуль або OPS ПК)Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax)від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Підтримуваний стандарт Bluetooth (враховуючи окремий модуль або OPS ПК)5.3від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Порт VGA вхідвбудованийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Інші порти (враховуючи OPS ПК)RS-232, слот TF, HDMI вихід, mini-jack 3.5 мм (аудіо вихід), mini-jack 3.5 мм (мікрофон), SPDIF, DisplayPort, слот SDM-Sвід 1Активна01-09-2026, 10:54
Вбудована ОСAndroid 14 (або ОС на її базі)від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
ОС комп'ютерного модуляWindows 11 Proвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Додаткові датчикидатчик освітленнявід 1Активна01-09-2026, 10:54
Мобільний стенд в комплектівідсутнійвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Настінне кріплення в комплектіфіксованевід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:54
Кабелі в комплекті для підключення зовнішнього комп'ютераHDMI та USB A-B кабелівід 1Активна01-09-2026, 10:54
Програмне забезпеченнябазове програмне забезпеченнявід 1Активна01-09-2026, 10:54
NFCвідсутнійвід 1Активна01-09-2026, 10:54
Діагональ екрану86дюймАктивна01-09-2026, 10:54
Частота оновлення екрану60герцАктивна01-09-2026, 10:54
Яскравість екрану400кандела на квадратний метрАктивна01-09-2026, 10:54
Коефіцієнт конрасності екрану (динамічний), :15000одинАктивна01-09-2026, 10:54
Захисне загартоване антиблікове скло екрануТакАктивна01-09-2026, 10:54
Ресурс роботи матриці50000годинаАктивна01-09-2026, 10:54
Час відгуку (не більше), мс5мілісекундаАктивна01-09-2026, 10:54
Кількість точок дотику (максимальна кількість для встановлених ОС)40штукаАктивна01-09-2026, 10:54
Розрізнення об'єктів дотикуТакАктивна01-09-2026, 10:54
Загальна потужність акустичної системи32ватАктивна01-09-2026, 10:54
Cлот OPSТакАктивна01-09-2026, 10:54
ПК модуль в комплектіТакАктивна01-09-2026, 10:54
Об'єм оперативної пам'яті ПК модуля16гігабайтАктивна01-09-2026, 10:54
Об'єм SSD накопичувача ПК модуля512гігабайтАктивна01-09-2026, 10:54
Кількість портів USB-A4штукаАктивна01-09-2026, 10:54
Кількість портів USB Touch2штукаАктивна01-09-2026, 10:54
Кількість портів USB-С (вхід відео + дотик)1штукаАктивна01-09-2026, 10:54
Кількість портів HDMI вхід3штукаАктивна01-09-2026, 10:54
Кількість портів RJ452штукаАктивна01-09-2026, 10:54
Вбудована бездротова трансляція на панель/з панеліТакАктивна01-09-2026, 10:54
Вбудована підтримка декількох облікових записівТакАктивна01-09-2026, 10:54
Кількість стилусів в комплекті2штукаАктивна01-09-2026, 10:54
Гарантійний термін36місяцьАктивна01-09-2026, 10:54
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:56:02
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:54:12
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за фактично поставлений Товар належної якості здійснюється у безготівковій формі протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дати підписання Сторонами видаткової накладної та отримання Замовником належним чином оформленого рахунка, з урахуванням черговості платежів та ресурсної забезпеченості єдино ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Постачальник несе всі ризики випадкового знищення або пошкодження Товару до моменту його передачі Замовнику, а також несе всі витрати, пов’язані з транспортуванням та доставкою Товару до місця поставки: 42700, Україна, Сумська область, м. Охтирка, вул. Шевченка, 22

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          15
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:54:10
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:54:10
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:54:10
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:54:10
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:54:10
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ