Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 18:00. Дата останніх змін - 27-08-2026, 17:30

Мобільний телефон Samsung Galaxy A07 4/128Gb BLACK (SM-A075FZKGSEK)

Мобільний телефон Samsung Galaxy A07 4/128Gb BLACK (SM-A075FZKGSEK)... Державна закупівля - UA-2026-08-27-012246-a Мобільний телефон Samsung Galaxy A07 4/128Gb BLACK (SM-A075FZKGSEK) від замовника Військова частина А5164 від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-012246-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 18:00
по 02-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 00:00
по 05-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 07-09-2026, 12:42

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
19217
19 217 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:96,09 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А5164
ЄДРПОУ:26643267 Досьє YouControl
Контактна особа:Черняга Юрій Олександрович
Телефон:+380669250489
E-mail:yuriy-chernyaga@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна, Чернігівська область,м.Чернігів,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Мобільний телефон Samsung Gala ...
19 217 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 07-09-2026, 12:42
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Мобільний телефон Samsung Galaxy A07 4/128Gb BLACK (SM-A075FZKGSEK)

3
штука
Україна Рівненська область
по 31-10-2026
32250000-0
Мобільні телефони


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:30:20
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:29:59
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:29:59
              Тип документа: Критерії оцінки
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Критерії оцінки
                публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:29:59
                  Тип документа: Проект договору
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Проект договору
                    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:29:59
                      Інші
                        Файл
                        Тип
                        Приватність
                        Стан
                        Дата та час
                        Дії
                        Інший
                        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:29:59
                          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ