Закупівлю оголошено - 18-08-2026, 15:29. Дата останніх змін - 18-08-2026, 15:29

Косарка роторна Wirax 1.65 м ( Z-069)

Косарка роторна Wirax 1.65 м ( Z-069)... Державна закупівля - UA-2026-08-18-009907-a Косарка роторна Wirax 1.65 м ( Z-069) від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2269 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/18/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-18-009907-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 18-08-2026, 15:29
по 24-08-2026, 08:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 24-08-2026, 15:00
по 27-08-2026, 08:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 28-08-2026, 14:55

Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у п. 3 ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Державний замовник у сфері оборони. Проведення спрощеної закупівлі відповідно Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням положень, визначених Особливостями здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (із змінами й доповненнями)

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
73000
73 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:365 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2269 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:14322859 Досьє YouControl
Контактна особа:Юлія Шеляшкова
Телефон:380661116246
E-mail:y.sheliashkova@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Кіровоградська область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Косарка роторна Wirax 1.65 м ( ...
73 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 28-08-2026, 14:55
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Косарка роторна Wirax 1.65 м ( Z-069)

1
штука
Україна Кіровоградська область
по 17-09-2026
16310000-1
Косарки


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 15:29:32
      Інші
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Інший
        публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 15:29:25
        Інший
        публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 15:29:25
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 15:29:25
              Тип документа: Критерії оцінки
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Критерії оцінки
                публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 15:29:25
                  Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Технічний опис предмету закупівлі
                    публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 15:29:25
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ