Період оскарження умов закупівлі - по 17-05-2026, 00:00
| Статус: | Торги відмінено |
| Бюджет: | 315 000 UAH(без ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Послуги |
| Мінімальний крок аукціону: | 3 150 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Замовник: | Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 34" |
| ЄДРПОУ: | 26235433 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Оксана Войтко |
| Телефон: | +380432460557 |
| E-mail: | sch34@galaxy.vn.ua |
| Місцезнаходження: | 21029, Україна, Вінницька область,Вінницький район, м. Вінница, вул. Миколи Ващука, 12 |
0 |
Статус:
Виконано
Опис скасування закупівлі/лоту:
Під час оприлюднення річного плану Закупівлі зареєстрованого за ідентифікатором № UA-P-2026-05-12-008417-a, замовником було допущено технічну помилку, яку неможливо усунути чи виправити на цьому етапі Закупівлі. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Причина скасування закупівлі/лоту:
Дата:
24-05-2026, 00:00
Період оскарження:
з 13-05-2026, 12:13 по 24-05-2026, 00:00
Документи: