
ID закупівлі: 16811a296446483c92eed08de885df17
| Статус: | Період уточнень |
| Бюджет: | 69533.82 https://gov.e-tender.ua/tender/promislova-tekhnika/UA-2026-09-03-013565-a-truby-dlya-dymoxodu-v-komplekti 69 533,82 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Товари |
| Мінімальний крок аукціону: | 347,67 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Розгляд пропозицій: | Поступовий |
| Мінімальна кількість пропозицій: | 1 |
| Наявність прекваліфікації: | Ні |
| Замовник: | 20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) |
| ЄДРПОУ: | 23313842 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Ковальов Юрій Михайлович |
| Телефон: | 380973155240 |
| E-mail: | ura.kovaljov@icloud.com |
| Місцезнаходження: | Україна |
0 |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Регулятор тяги Ø200 | 1 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Коліно 0-90° поворотне 2мм Ø200 з ревізією | 1 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Хомут обжимний Ø260 | 6 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Трійник 87° нерж. 1мм Ø200 з ревізією Ø120-150 сталь 321 | 1 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Конус термо к/к Ø200/260 | 1 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Труба 1м к/к 1мм Ø200/260 сталь 321 | 11 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 | Заглушка нерж Ø200 | 1 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Заглушка нерж Ø120-150 під ревізію трійника | 1 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Трійник 45° к/к 1мм Ø200/260 сталь 321 | 1 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Перехід нерж 1мм Ø200-/220+ сталь 321 | 1 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Труба 1м нерж 1мм Ø200 сталь 321 | 5 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | Скоба кріпильна Ø200 | 3 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 | Трійник 87° нерж. 1мм Ø200 сталь 321 | 2 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 | Лійка нерж Ø200 | 2 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 | Кільце під розтяжку нерж. Ø260 | 2 штука | Україна Волинська область по 15-10-2026 | 42521000-4 Димовитяжне обладнання |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Оголошення про проведення закупівлі | публічний | Експортовано: | 03-09-2026, 16:53:49 |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 03-09-2026, 16:53:45 | |||
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 03-09-2026, 16:53:45 | |||
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 03-09-2026, 16:53:45 | |||
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 03-09-2026, 16:53:45 | |||
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 03-09-2026, 16:53:45 | |||
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 03-09-2026, 16:53:45 |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Проект договору | публічний | Експортовано: | 03-09-2026, 16:53:45 |
Ви не уповноважена особа, тому ви можете працювати лише:
- з спрощеними закупівлями та планами, договорами й додатками до них;
- з прямими замовленнями з каталогу до 50 тис. грн. та планами, договорами й додатками до них;
- з закупівлею без використання електронної системи (звіт) до 50 тис. грн. та планами, договорами й додатками до них.
Подробиці на infobox.prozorro.org
Заповніть форму нижче і з Вами зв'яжеться наш менеджер якомога швидше: