Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 13:22. Дата останніх змін - 03-09-2026, 13:22

Ручний акумуляторний інструмент

Ручний акумуляторний інструмент... Державна закупівля - UA-2026-09-03-007156-a Ручний акумуляторний інструмент від замовника Військова частина А2730 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-007156-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 13:22
по 09-09-2026, 15:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 15:00
по 14-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 14:22

Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: протягом 90 календарних днів з дати укладання договору про закупівлю*, але не пізніше 20.12.2026 р.** *Даний строк поставки (надання послуг, виконання робіт) буде зазначатись в договорі про закупівлю. **Зазначена дата поставки товарів (виконання робіт, надання послуг) є орієнтовною, визначена розрахунковим методом та несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків. Дана дата може не зазначатися в договорі про закупівлю.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
514230
514 230 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:5 142,30 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2730
ЄДРПОУ:08379186 Досьє YouControl
Контактна особа:Фрей Віктор Володимирович
Телефон:380968510645
E-mail:tender-a2730@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Ручний акумуляторний інструмен ...
514 230 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 14:22
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Акумуляторна кутова шліфмашина MAKITA GA038GT201

6
штука
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
42650000-7
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Акумуляторний ударний гайкокрут MAKITA TW001GM201

6
штука
Україна Відповідно до документації
по 20-12-2026
42650000-7
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:22:37
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:22:16
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 13:22:16

              Електронні тендерні вимоги

              1. Мова (мови) тендерної пропозиції
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Закупівлі
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо
              Підтверджується, що
              1 - Мова тендерної пропозиції : Українська
              Статус: Активна
              Дата створення: 03-09-2026, 13:22:16
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ