Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:08. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:08

Машини спеціального призначення різні

Машини спеціального призначення різні... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006262-a Машини спеціального призначення різні від замовника Військова частина А5011 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006262-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:08
по 08-09-2026, 15:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 15:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 14:10

відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 №1275.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
260000
260 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:2 600 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А5011
ЄДРПОУ:26640040 Досьє YouControl
Контактна особа:Золотоноша Костянтин Миколайович
Телефон:380504807092
E-mail:smarta5011@ukr.net
Місцезнаходження:
25501, Україна, Кіровоградська область,Кропивницький, Україна, м. Кропивницький
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1. Мішена установка ПМ 25 ...
260 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 14:10
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Мішена установка ПМ 25 Подавач мішені на 25м

2
комплект
25501 Україна Кіровоградська область Кропивницький Україна, м. Кропивницький
по 30-10-2026
42990000-2
Машини спеціального призначення різні


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:08:46
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:08:19
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:08:19
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ