Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 15:35. Дата останніх змін - 01-09-2026, 15:35

Фільтри автомобільні

Фільтри автомобільні... Державна закупівля - UA-2026-09-01-008595-a Фільтри автомобільні від замовника Військова частина 3045 Національної гвардії України від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-008595-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:35
по 05-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 06-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 12:49

Закупівля проводиться в порядку спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, виходячи з вартісних меж, встановлених пунктом 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (із змінами й доповненнями).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
190168
190 168 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 901,68 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина 3045 Національної гвардії України
ЄДРПОУ:08803715 Досьє YouControl
Контактна особа:Сильман Тарас Миколайович
Телефон:380680465423
E-mail:t.silman@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Фільтри автомобільні
190 168 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 12:49
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Фільтр масляний Ford Ranger XLT 2023 Mann HU7002Z

20
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Фільтр паливний Ford Ranger XLT 2023 Mann WK11027

10
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Фільтр повітряний Ford Ranger XLT 2023 Hengst Filter E2279L

10
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Фільтр салону Ford Ranger XLT 2023 Purflux AH512

10
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Фільтр масляний Ford Transit 2023 груз/пас Mahle OC1252

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Фільтр паливний Ford Transit 2023 груз/пас Mann PU12003/1Z

3
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Фільтр повітряний Ford Transit 2023 груз/пас Mahle LX2065/1

3
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Фільтр салону Ford Transit 2023 груз/пас BOSCH (вугільний) 1987435524

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Фільтр масляний Ford Transit 2023 Long Mahle OC1252

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Фільтр паливний Ford Transit 2023 Long Mann PU12003/1Z

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Фільтр повітряний Ford Transit 2023 Long Mahle LX935

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Фільтр салону (вугільний) Ford Transit 2023 Long BOSCH 1987435524

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Фільтр масляний Ford Transit 2023 (короткий) Mahle OC1252

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Фільтр паливний Ford Transit 2023 (короткий) Mann PU12003/1Z

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Фільтр повітряний Ford Transit 2023 (короткий) Mahle LX2065/1

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Фільтр салону (вугільний) Ford Transit 2023 (короткий) BOSCH 1987435524

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Фільтр масляний Ford Transit 2023 (4x4) Mahle OC1539

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Фільтр паливний Ford Transit 2023 (4x4) Purflux CS 862

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Фільтр повітряний Ford Transit 2023 (4x4) Mahle LX9353

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Фільтр салону (вугільний) Ford Transit 2023 (4x4) BOSCH 1987435524

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Фільтр масляний Toyota Mahle OC478

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Фільтр повітряний Toyota BOSCH F026400740

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Фільтр паливний Toyota BOSCH F026402172

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Фільтр салону (вугільний) Toyota BOSCH 1987435557

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
25

Фільтр паливний Renault D Hengst Filter E448KP D327

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
26

Фільтр масляний Renault D Hengst Filter E360Н D307

4
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
27

Фільтр масляний UR Hengst Filter HY18W04

9
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
28

Фільтр паливний тонкої очистки UR MANN WDK 940/6

9
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
29

Фільтр паливний грубої очистки UR MANN PL270/1

9
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
30

Фільтр осушувач UR Bosch 0986628250

9
штука
Україна Відповідно до документації
по 10-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:35:35
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:35:29
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:35:29
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ