Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 16:39. Дата останніх змін - 31-08-2026, 16:40

Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів

Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів... Державна закупівля - UA-2026-08-31-010661-a Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів від замовника Військова частина А4633 від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-010661-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 16:39
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 12:25

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
26562.01
26 562,01 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:265,62 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4633
ЄДРПОУ:26631896 Досьє YouControl
Контактна особа:Галунко Євгеній Володимирович
Телефон:380968300542
E-mail:e.galunko_a4633@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Запасні частини до вантажних т ...
26 562,01 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 12:25
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Фільтр повітряний шт 1 C 28 1275 Сідельний тягач MAN HX 44.685 VIN - WRVX81ZZ2J9002215

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Фільтр повітряний шт 1 27.646.00 Сідельний тягач MAN HX 44.685 VIN - WRVX81ZZ2J9002215

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Фільтр масляний шт 1 51.05504.0122MAN Сідельний тягач MAN HX 44.685 VIN - WRVX81ZZ2J9002215

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Фільтр повітряний шт 1 C 28 1275 Сідельний тягач MAN HX 44.685 8X8 VIN - WRVX81ZZ7J9001948

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Фільтр повітряний шт 1 27.646.00 Сідельний тягач MAN HX 44.685 8X8 VIN - WRVX81ZZ7J9001948

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Фільтр масляний шт 1 51.05504.0122MAN Сідельний тягач MAN HX 44.685 8X8 VIN - WRVX81ZZ7J9001948

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Фільтр повітряний шт 1 C 28 1275 Сідельний тягач MAN HX 44.685 VIN - WRVX81ZZ6J9002119

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Фільтр повітряний шт 1 27.646.00 Сідельний тягач MAN HX 44.685 VIN - WRVX81ZZ6J9002119

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Фільтр масляний шт 1 51.05504.0122MAN Сідельний тягач MAN HX 44.685 VIN - WRVX81ZZ6J9002119

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Фільтр масляний шт 1 HU 1072 X Сідельний тягач SCANIA R620 VIN - YS2R6X40002038722

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Фільтр вологовіддільника шт 1 PRO1247022 Сідельний тягач SCANIA R620 VIN - YS2R6X40002038722

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Фiльтр палива KNECHT шт 2 KC197 Сідельний тягач Volvo FH 520 VIN - YV2AS50D06A624419

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

ФIЛЬТР ПОВIТРЯ WA6250 шт 1 WA6250WIX Колісний тягач FODEN 8х6 trucks VIN - SFN1MMLC0S0600170

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Фільтр паливний шт 1 FF5319 Колісний тягач FODEN 8х6 trucks VIN - SFN1MMLC0S0600170

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Фільтр гідравлічний КПП шт 1 H 710/1 X Колісний тягач FODEN 8х6 trucks VIN - SFN1MMLC0S0600170

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Фільтр паливний шт 1 E7040KP10 D412 Сідловий тягач VOLVO FH 12 VIN - YV2A4B2A6TB163776

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Фільтр салону шт 1 PUR-HC0001 Сідловий тягач VOLVO FH 12 VIN - YV2A4B2A6TB163776

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Фільтр повітряний шт 1 ADZ92232 вантажний автомобіль ISUZU D-MAX (мобільна майстерня) VIN - MPATFS87JRT010947

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Фільтр масляний шт 1 ADZ92130 вантажний автомобіль ISUZU D-MAX (мобільна майстерня) VIN - MPATFS87JRT010947

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Фільтр паливний шт 1 ADT32381 вантажний автомобіль ISUZU D-MAX (мобільна майстерня) VIN - MPATFS87JRT010947

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:39:43
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:39:57
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:39:43
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ