Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 16:23. Дата останніх змін - 31-08-2026, 16:24

Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів

Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів... Державна закупівля - UA-2026-08-31-010223-a Запасні частини до вантажних та легкових автомобілів від замовника Військова частина А4633 від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-010223-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 16:23
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 12:18

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
12534.49
12 534,49 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:125,34 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4633
ЄДРПОУ:26631896 Досьє YouControl
Контактна особа:Галунко Євгеній Володимирович
Телефон:380968300542
E-mail:e.galunko_a4633@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Запасні частини до вантажних т ...
12 534,49 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 12:18
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Фільтр паливний шт 1 B31044PR Легковий автомобіль Nissan Navara VIN - VSKCVND40U0235438

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

ФIЛЬТР ПОВIТРЯ WA9562 шт 1 WA9562WIX Легковий автомобіль Nissan Navara VIN - VINVSKCVND40U0235438

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Фільтр повітряний шт 1 E452L01 Renault Premium 450 VIN - VF627GPA000003701

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Фільтр масляний шт 2 RVI7423658103 Renault Premium 450 VIN - VF627GPA000003701

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Фільтр масляний шт 1 RVI7423114217 Renault Premium 450 VIN - VF627GPA000003701

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Фiльтр палива KNECHT шт 1 KC251 Renault Premium 450 VIN - VF627GPA000003701

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Фільтр паливний шт 1 RVI7421380472 Renault Premium 450 VIN - VF627GPA000003701

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Фільтр вологовіддільника шт 1 K 039453X00 Renault Premium 450 VIN - VF627GPA000003701

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Фільтр масляний шт 1 ADN12119 Легковий автомобіль Nissan Navara VIN - VSKCVND40U0286014

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Фільтр паливний шт 1 B31044PR Легковий автомобіль Nissan Navara VIN - VSKCVND40U0286014

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

ФIЛЬТР ПОВIТРЯ WA9562 шт 1 WA9562WIX Легковий автомобіль Nissan Navara VIN - VSKCVND40U0286014

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Фільтр масляний шт 1 ADN12119 Nissan Nаvara VIN - VSKCVND40U0422667

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Фільтр паливний шт 1 B31044PR Nissan Nаvara VIN - VSKCVND40U0422667

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

ФIЛЬТР ПОВIТРЯ WA9562 шт 1 WA9562WIX Nissan Nаvara VIN - VSKCVND40U0422667

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Фільтр масляний шт 1 ADN12119 Nissan Nаvara VIN - VSKCVND40U0078936

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

ФIЛЬТР ПАЛИВА WF8063 шт 1 WF8063WIX Nissan Nаvara VIN - VSKCVND40U0078936

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

ФIЛЬТР ПОВIТРЯ WA9562 шт 1 WA9562WIX Nissan Nаvara VIN - VSKCVND40U0078936

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-10-2026
42910000-8
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:24:23
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:24:39
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:24:23
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ